Aktualnie czytasz:
Jazda na suwak: Motocyklista upomina drogowych szeryfów
5

Chłopak jadący Yamahą FZ6 mógłby całkowicie nie zwracać uwagi na tzw. drogowych szeryfów. Przecież ich jurysdykcja motocyklistów nie sięga… Ale widocznie miarka się przebrała. Zobaczcie jak motocyklista uczy przepisów niewyedukowanych kierowców aut.

O jeździe na suwak, jako sposobowi na rozładowanie korków w sytuacjach gdy droga dwupasmowa zwęża się do jednego pasa już pisaliśmy na naszym serwisie. Udowodniono, że taka jazda jest w tej sytuacji najlepsza i pozwala na w miarę płynny ruch. Ale co, gdy ktoś jest mądrzejszy i uważa, że to on będzie kierował ruchem (tamował ruch). Wtedy na swoim rumaku wjeżdża on, cały na biało. No może nie cały, ale kask biały ma 😉

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Vader
  1 lipca 2016 at 16:41

  Jakiś mega niepoważny ten motorider, do policji niech się zapisze.

 • Zdjęcie profilowe Wombat
  1 lipca 2016 at 21:54

  Szeryf – tylko że na motocykielu.

 • Zdjęcie profilowe Wombat
  1 lipca 2016 at 21:55

  btw, motór też zapycha pasem wyłączonym z ruchu upominać innych. Chyba mu słoneczko na kask zaszkodziło.

 • Anonim
  1 lipca 2016 at 23:24

  Właśnie,że rewelacja!
  Jakby ktoś nie wiedział jeśli pas się kończy,to dojeżdżamy do końca pasa i wtedy go zmieniamy. Wtedy jazda jest płynna. A nie skoro ja stoję, to wszyscy stoją… Więc nie pajacujcie z tą policją i słoneczkiem ,bo to żenujące.

 • OLO
  2 lipca 2016 at 22:51

  Jełopki stoją na prawym pasie zamiast jechać lewym, żenada nie kierowcy.