Aktualnie czytasz:
Czy fotoradary poprawiają bezpieczeństwo?
0
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

To wszystko dzięki fotoradarom – uważa premier komentując zmniejszoną liczbę wypadków w pierwszej połowie tego roku. Według najnowszych danych od stycznia do czerwca tego roku było mniej wypadków, ofiar śmiertelnych i poszkodowanych w zdarzeniach drogowych niż w podobnym okresie roku ubiegłego. Łącznie było o 15% mniej wypadków. Donald Tusk jest przekonany, że ten „skok jakościowy” to zasługa ogromnej ilości fotoradarów postawionych na naszych drogach w ostatnich miesiącach.

Jednak polscy kierowcy są zupełnie innego zdania. Według nich na naszych ciasnych, dziurawych i źle zaprojektowanych drogach po prostu jest już tak ciasno, że nie ma się gdzie rozpędzić. Trudno o wypadki kiedy na większości dróg krajowych auta stoją w korkach.

Oczywiście informacja o tym, że wypadków i ofiar jest mniej cieszy. Wystarczy popatrzeć na umieszczenie fotoradarów, żeby zorientować się, że w wielu wypadkach wcale nie chodziło o poprawę  bezpieczeństwa.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%