Aktualnie czytasz:
Ceny paliwa lipiec 2018. Trzeci tydzień podwyżek
0

Ceny paliwa lipiec 2018. Trzeci tydzień podwyżek

autor: Przemysław Borkowski19 lipca 2018

Na stacjach z dnia na dzień drożej. Średnia cena benzyny Pb 95 to 5,11 zł, Pb 98 kosztuje średnio 5,46 zł, a olej napędowy 5,05 zł. Cena autogazu jest najwyższa od 2015 roku. 

W tylko kilka ostatnich dni cena autogazu wzrosła o 9 groszy, sięgając średnio 2,33 zł. To stan zbliżony do tego sprzed 3 lat, kiedy autogaz był rekordowo drogi. Nie lepiej jest w przypadku benzyny Pb 95. Średnio zapłacimy już 5,11 zł. Najdrożej jest w województwie lubuskim, tam cena benzyny to 5,14 zł.

Najdroższy diesel do kupienia jest w Małopolsce – 5,08 zł. Akurat diesel utrzymuje się na w miarę równym poziomie i jego cena wzrosła od zeszłego tygodnia o 1 grosz.

Trwa trzeci tydzień podwyżkowej passy na polskim rynku paliwowym. Na stacjach ceny benzyn i diesla sięgnęły wyników, które ostatnio notowaliśmy na początku czerwca. W przypadku autogazu natomiast musimy sięgnąć aż do początku 2015 roku, aby trafić na poziom cen zbliżony do obecnego – komentują specjaliści z portalu e-petrol.pl

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Źródło: IBRM Samar, e-petrol.pl

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
33%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
67%