Aprilia SR Max 125: Prezentacja Wideo

Aprilia SR Max 125 ze swoimi elektronicznymi gadżetami oraz luksusem jaki prezentuje trzeba przyznać, że nieco podnosi standardy w klasie kompaktów. Ten skuter 125 ccm jako nieliczny posiada tak duży schowek, ogrzewanie na nogi czy komputer pokładowy.

Aprilia SR Max 125 dokonuje skoku na wyższy poziom w dziedzinie bezpieczeństwa, ergonomii zaawansowania luksusu zbliżonego do samochodu. Codzienną praktyczność i ekonomikę łączy z nienagannym stylem, poczuciem komfortu, czym zachęca miejskich jeźdźców do pozostawienia samochodów w domu i zasmakowania w nowym poziomie przyjemności.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. Powitać.
    Jak widzę prezentacje skuterów na skuterowo takich jak ten to zastanawiam się dla kogo one są skierowane 🙂 Sprzęt warty kole 12 tysięcy zł.. My w UE ale zarabiamy jak na Białorusi 🙂
    Zaprezentujcie coś co jest w granicach rozsądku a nie marzeń 🙂
    pozdrawiam

  2. Nie marudź Wodzu, są w Polsce osoby którym stać na taki sprzęt i nie mierz wszystkich jedną miarką. Jak ciebie nie stać, to nie znaczy, że innych też nie. Wreszcie skuterowo zaczęło prezentować markowe skutery, bo tak to przeważnie same Romety i Junaki made in China.

  3. Zabawka fajna :)) aż się człowiek zastanawia czy w ogule warto kupić zwykłe moto czy takiego skutera??? Cena tej aprilki to prawie 16 tys zł!!! Nic tylko do banku po kredyt ha ha ha :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button