Aktualnie czytasz:
Zima na skuterze lub motocyklu? Czemu nie!
4

Miłość do dwóch kółek jest tak samo silna i w dzień i w nocy, wiosną i zimą… Jak podczas niskich temperatur połączyć przyjemne z pożytecznym? Można przepalić skuter, podładować akumulator i rozruszać nieco całą maszynerię, oczywiście bez przesady! Jazda po śniegu to dodatkowo czynnik edukacyjny. Bez obaw o zdrowie możemy ćwiczyć hamowanie pulsacyjne i kontrolowane poślizgi. Śnieg, zwłaszcza głęboki i sypki to dobry „protektor”.

Ważne, aby po zimowej przejażdżce dokładnie usunąć cały śnieg i zapewnić w pomieszczeniu w którym przechowujemy nasz skuter dobrą wentylację. Inaczej rdza gwarantowana.

Zobacz również nasze zimowe, skuterowe szaleństwa z 2011 roku, kiedy testowaliśmy Zippa Axisa w nieco nietypowych warunkach.

[nggallery id=22]

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%