Aktualnie czytasz:
Zima na skuterze lub motocyklu? Czemu nie!
4

Miłość do dwóch kółek jest tak samo silna i w dzień i w nocy, wiosną i zimą… Jak podczas niskich temperatur połączyć przyjemne z pożytecznym? Można przepalić skuter, podładować akumulator i rozruszać nieco całą maszynerię, oczywiście bez przesady! Jazda po śniegu to dodatkowo czynnik edukacyjny. Bez obaw o zdrowie możemy ćwiczyć hamowanie pulsacyjne i kontrolowane poślizgi. Śnieg, zwłaszcza głęboki i sypki to dobry „protektor”.

Ważne, aby po zimowej przejażdżce dokładnie usunąć cały śnieg i zapewnić w pomieszczeniu w którym przechowujemy nasz skuter dobrą wentylację. Inaczej rdza gwarantowana.

Zobacz również nasze zimowe, skuterowe szaleństwa z 2011 roku, kiedy testowaliśmy Zippa Axisa w nieco nietypowych warunkach.

 
Czytaj
REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

[nggallery id=22]

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%