Aktualnie czytasz:
Yamaha YZ250F kontra sąsiad z kijem: Czy crossy aż tak bardzo mogą irytować ludzi?
3

Ciepłe, jesienne popołudnie. Jedziesz swoim motocyklem, aż tu nagle trafiasz na wybuchowe połączenie w postaci sąsiada wraz z drewnianym narzędziem perswazji niewerbalnej... Zobacz jak skończyło się to spotkanie.

Film robi furorę w sieci i wywołuje ogromne kontrowersje. Jedni przyklaskują staruszkowi, inni wręcz przeciwnie. Oczywiście nic nie może usprawiedliwiać takiego ataku. Bez względu na motyw. Zobaczcie:

Niewykluczone, że agresor zaatakował motocyklistę bez wyraźnego powodu. Może po prostu nie lubić jednośladów. Swoją niechęć wyraża w prezentowany powyżej sposób. Jednak my mamy nieco inne podejrzenia.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Czy przypadkiem to nie jest tak, że sąsiad kręcąc się wokół komina swoją Yamaha YZ250F uprzykrzał życie okolicy? YZ brzmi pięknie jak na swoją pojemność. Jednak w tym wszystkim trzeba pamiętać o naszym otoczeniu. Dla osób spoza naszej "branży" odgłos permanentnie śmigającego w pobliżu motocykla może powodować ból głowy.

Stąd też mała sugestia dla Was, a właściwie prośba o empatię. Być może warto jest się czasem zastanowić czy nasza jazda nie uprzykrza życia innym. Zwłaszcza jeśli posiadamy mocne i głośne moto. Tu nie chodzi tylko o komfort życia innych, ale ogólny wizerunek motocyklistów w Polsce. Cierpimy na tym wszyscy.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe paci
  6 grudnia 2015 at 17:03

  Brawo motocyklista:D. Miszkam na wiosce i znam ten klimat ludzi zawistnych i gdybym nazwał bezmozgami to byl by komplement bo oni sie z niczym i nikim nie liczą,jezdnia u mnie zPaprana cała gliną o obornikiem i broń Boże nie posprzątają po sobie,rzniecie drewna w niedzielę od rana do wieczora piłą china huk max, to ma wiecej db jak 600 na samych kolektorach.
  Brawo jeszcze raz,.:D

 • Zdjęcie profilowe Wombat
  6 grudnia 2015 at 17:57

  to trochę inna historia. filmik troche ma i jest sporo komentarzy na YT pod nim.
  Gość od motora napisał że to jego sąsiad, stary kłusownik. Ta droga jest tego gościa (od motora) bo to jego legalny dojazd do posesji.
  A kłusownik sie wścieka bo mu tym motocykielem płoszy zwierzynę na którą kłusuje.
  Zresztą dziadek jest podciety jak widać i jednostrzałowy.

 • Zdjęcie profilowe paci
  6 grudnia 2015 at 18:01

  Ale ogólne nie brak takich narwanych jak dziadek,zawiść,głupota jest tego od ch na yt.