Aktualnie czytasz:
Yamaha YZ250F kontra sąsiad z kijem: Czy crossy aż tak bardzo mogą irytować ludzi?
3

Ciepłe, jesienne popołudnie. Jedziesz swoim motocyklem, aż tu nagle trafiasz na wybuchowe połączenie w postaci sąsiada wraz z drewnianym narzędziem perswazji niewerbalnej… Zobacz jak skończyło się to spotkanie.

Film robi furorę w sieci i wywołuje ogromne kontrowersje. Jedni przyklaskują staruszkowi, inni wręcz przeciwnie. Oczywiście nic nie może usprawiedliwiać takiego ataku. Bez względu na motyw. Zobaczcie:

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Niewykluczone, że agresor zaatakował motocyklistę bez wyraźnego powodu. Może po prostu nie lubić jednośladów. Swoją niechęć wyraża w prezentowany powyżej sposób. Jednak my mamy nieco inne podejrzenia.

Czy przypadkiem to nie jest tak, że sąsiad kręcąc się wokół komina swoją Yamaha YZ250F uprzykrzał życie okolicy? YZ brzmi pięknie jak na swoją pojemność. Jednak w tym wszystkim trzeba pamiętać o naszym otoczeniu. Dla osób spoza naszej „branży” odgłos permanentnie śmigającego w pobliżu motocykla może powodować ból głowy.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Stąd też mała sugestia dla Was, a właściwie prośba o empatię. Być może warto jest się czasem zastanowić czy nasza jazda nie uprzykrza życia innym. Zwłaszcza jeśli posiadamy mocne i głośne moto. Tu nie chodzi tylko o komfort życia innych, ale ogólny wizerunek motocyklistów w Polsce. Cierpimy na tym wszyscy.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe paci
  6 grudnia 2015 at 17:03

  Brawo motocyklista:D. Miszkam na wiosce i znam ten klimat ludzi zawistnych i gdybym nazwał bezmozgami to byl by komplement bo oni sie z niczym i nikim nie liczą,jezdnia u mnie zPaprana cała gliną o obornikiem i broń Boże nie posprzątają po sobie,rzniecie drewna w niedzielę od rana do wieczora piłą china huk max, to ma wiecej db jak 600 na samych kolektorach.
  Brawo jeszcze raz,.:D

 • Zdjęcie profilowe Wombat
  6 grudnia 2015 at 17:57

  to trochę inna historia. filmik troche ma i jest sporo komentarzy na YT pod nim.
  Gość od motora napisał że to jego sąsiad, stary kłusownik. Ta droga jest tego gościa (od motora) bo to jego legalny dojazd do posesji.
  A kłusownik sie wścieka bo mu tym motocykielem płoszy zwierzynę na którą kłusuje.
  Zresztą dziadek jest podciety jak widać i jednostrzałowy.

 • Zdjęcie profilowe paci
  6 grudnia 2015 at 18:01

  Ale ogólne nie brak takich narwanych jak dziadek,zawiść,głupota jest tego od ch na yt.