Yamaha YZ250F kontra sąsiad z kijem: Czy crossy aż tak bardzo mogą irytować ludzi?

Ciepłe, jesienne popołudnie. Jedziesz swoim motocyklem, aż tu nagle trafiasz na wybuchowe połączenie w postaci sąsiada wraz z drewnianym narzędziem perswazji niewerbalnej... Zobacz jak skończyło się to spotkanie.

Film robi furorę w sieci i wywołuje ogromne kontrowersje. Jedni przyklaskują staruszkowi, inni wręcz przeciwnie. Oczywiście nic nie może usprawiedliwiać takiego ataku. Bez względu na motyw. Zobaczcie:

Niewykluczone, że agresor zaatakował motocyklistę bez wyraźnego powodu. Może po prostu nie lubić jednośladów. Swoją niechęć wyraża w prezentowany powyżej sposób. Jednak my mamy nieco inne podejrzenia.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Czy przypadkiem to nie jest tak, że sąsiad kręcąc się wokół komina swoją Yamaha YZ250F uprzykrzał życie okolicy? YZ brzmi pięknie jak na swoją pojemność. Jednak w tym wszystkim trzeba pamiętać o naszym otoczeniu. Dla osób spoza naszej "branży" odgłos permanentnie śmigającego w pobliżu motocykla może powodować ból głowy.

Stąd też mała sugestia dla Was, a właściwie prośba o empatię. Być może warto jest się czasem zastanowić czy nasza jazda nie uprzykrza życia innym. Zwłaszcza jeśli posiadamy mocne i głośne moto. Tu nie chodzi tylko o komfort życia innych, ale ogólny wizerunek motocyklistów w Polsce. Cierpimy na tym wszyscy.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Brawo motocyklista:D. Miszkam na wiosce i znam ten klimat ludzi zawistnych i gdybym nazwał bezmozgami to byl by komplement bo oni sie z niczym i nikim nie liczą,jezdnia u mnie zPaprana cała gliną o obornikiem i broń Boże nie posprzątają po sobie,rzniecie drewna w niedzielę od rana do wieczora piłą china huk max, to ma wiecej db jak 600 na samych kolektorach.
    Brawo jeszcze raz,.:D

  2. to trochę inna historia. filmik troche ma i jest sporo komentarzy na YT pod nim.
    Gość od motora napisał że to jego sąsiad, stary kłusownik. Ta droga jest tego gościa (od motora) bo to jego legalny dojazd do posesji.
    A kłusownik sie wścieka bo mu tym motocykielem płoszy zwierzynę na którą kłusuje.
    Zresztą dziadek jest podciety jak widać i jednostrzałowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button