125 ccm
Aktualnie czytasz:
Almot: W sezonie 2015 wyjechała na drogi rekordowa ilość Junaków - ponad 8000 maszyn
Almot, właściciel marki Junak przyznaje, że mijający rok okazał się być rekordowym pod względem ilości zarejestrowanych nowych jednośladów. Przedstawiciele Junaka przyznają także, że w 2016 roku pojawią się kolejne nowości, w tym motocykl 125 o mocy 14.5 KM.

Powoli zbliża się koniec roku co pozwala na wstępne podsumowanie tego sezonu, który ujawnił, że największe wzrosty w segmencie jednośladów na prawo jazdy B zanotowała nasza marka.

- mówi Karol Kopytek, Kierownik ds. Kluczowych Klientów Junak i dodaje:
Nasza nowa kolekcja motocykli i skuterów 125 cc została przyjęta przez motocyklistów z wielkim entuzjazmem. Nie ukrywam, że nas to cieszy ze względu na ilość pracy jaką wkładaliśmy w rozwój przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Naszym celem było zaproponowanie "rozsądnych" jednośladów. Mam na myśli tutaj nie tylko optymalny, dojrzały design i wysoką jakość produktu, ale także dobrze skalkulowaną cenę. Zależy nam na przystępności dla polskiego Klienta, który chce po części spełnić swoje marzenia i przesiąść się na dwa kółka - dodaje.
Wedle zapewnień Almotu tegoroczna jesień to dla Junaka okres pełen wyzwań. Trwają przygotowania do wprowadzenia nowości na sezon 2016. Przypomnijmy, że przed niespełna dwoma miesiącami marka zdecydowała się na pokazanie wybranych debiutantów.

W pierwszych dwóch kwartałach nowego roku zostanie wprowadzony do sprzedaży m.in. pierwszy w historii marki Cafe Racer o pojemności 125 ccm. To będzie jedna z najmocniejszych propozycji na prawo jazdy B na rynku.

Almot także dość enigmatycznie wspomina o zmianach konstrukcyjnych w obecnych już na rynku motocyklach:

Cały czas rozwijamy nie tylko kolekcję jednośladów, ale także pracujemy nad optymalizacją bieżących konstrukcji. Na tę chwilę mogę jedynie zdradzić, że wybrane motocykle na prawo jazdy B otrzymają dodatkowe, opcjonalne wyposażenie, a także większą moc. O szczegółach jednak będziemy mogli mówić na przełomie roku (...)

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

- mówi Karol Kopytek.
Czy nowy sezon będzie równie pomyślny dla polskich producentów i importerów jednośladów klasy 125 ccm? Zdania są podzielone, bowiem trudnym jest oszacowanie aktualnego nasycenia rynku niewielkich motocykli na prawo jazdy B.
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%

Podziel się opinią

lub