Junak w sezonie 2016 wprowadzi 5 nowych motocykli 125 i 250 ccm

Do przyszłorocznego portfolio dołączy prezentowany już Junak M12 125 (stylizowany jako cruiser) oraz Junak S250 (street) , Junak Cafe 125 (cafe racer), Junak 141 (naked) i Junak 123 Xmoto (a'la superbike). Zobacz jak będą wyglądały nowe motocykle.

Marka Junak jako pierwsza zdecydowała się na przedstawienie nowości w swoim portfolio na sezon 2016. Specyfika polskiego rynku dynamicznie się zmienia. Podążając za obecnymi trendami w naszej branży chcemy już teraz podzielić się z Wami tym, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Jestem przekonany, że nowe motocykle z logo Junak okażą się świetnymi propozycjami dla polskich miłośników dwóch kółek i utrzymają dotychczasowy trend Junaka w rankingach sprzedaży. W tym sezonie marka awansowała na drugą lokatę z największą dynamiką wzrostu (ponad 600% r/r w segmencie 125 ccm).

Jednocześnie jesteśmy świadomi, że nowości Junaka znajdą uznanie wśród naszego otoczenia w branży motocyklowej (...)

- mówi Karol Kopytek, kierownik ds. obsługi Klientów Kluczowych marki Junak (Almot).

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Pierwszym z debiutantów na rynku jest Junak M12 125, który jest już od ponad miesiąca dostępny w polskich salonach (przedsprzedaż) i cieszy się sporym zainteresowaniem, według zapewnień producenta.

Z przesłanego do Skuterowo.com biuletynu wynika również, że Junak 123, będzie od 2016 roku dostępny także w wersji stylizowanej na supermoto, będzie sygnowany jako 123 XMoto. Podzespoły i parametry techniczne w tym pojeździe pozostaną bez zmian.

junak 123 xmoto

Nowe portfolio Junaka to także model 141 z silnikiem 125 ccm, który ma być rozwinięciem dotychczasowego modelu 122. Wygląd motocykla ulega całkowitej zmianie, a silnik otrzyma wałek wyrównoważający.

junak 141

Junak wyznaje, że chce, aby w następnym sezonie jednym z liderów sprzedaży stał się model Cafe 125. Wyposażony będzie w czterozaworowy silnik, generujący 14.5 KM, szprychowe koła i wydech ze stali nierdzewnej.

Cafe 125

 

Ostatnia z propozycji to motocykl o pojemności 250 ccm - Junak S250.  Naked bike, standardowo ma być wyposażony we wtrysk paliwa i chłodzenie oleju. Wyglądem ma się odwoływać do sportowych aspiracji tego jednośladu.

S250

Jednocześnie przedstawiciele marki nie deklarują ceny poszczególnych modeli oraz szczegółowych danych technicznych. Nowości mają trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale 2016 roku.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. Jeden drobiazg ten motorek Junak Cafe na zdjęciu ma silnik V-ke 250 z chińskiej kopii virago. Junak ma wprowadzić 125, więc może się okazać, że to inny silnik będzie. Na włoskim rynku podobno to jeździ pod nazwą Italjet Buccaneer 250

  2. A coś o nowych skuterach 125 wiadomo ? I junak mógł by zmienić malowanie swoich skuterów na coś bardziej stonowanego bez tych „krzykliwych” nalepek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button