Aktualnie czytasz:
Yamaha Tenere 700 World Raid 2018 to, niestety, nadal tylko koncept
1

Prędzej czy później Yamaha wprowadzi do oferty Tenere 700. Niestety, chyba jednak „później”. Zaprezentowana na targach EICMA Tenere 700 World Raid to nadal tylko koncept. 

W sumie to nie do końca wiem z czym zwleka Yamaha. Biorąc pod uwagę świetny odbiór konceptu T7 na całym świecie, oraz fakt, że i BMW i KTM mocno atakują w średniej klasie motocykli typu adventure, wydawałoby się, że nim wcześniej tym lepiej. Ale Yamaha ma najwyraźniej inne plany. Fakt, jest progres: w końcu przyznano, że T7 to w rzeczywistości Tenere 700 i, że jednostka napędowa to dwucylindrówka z MT-07.

Tenere 700 World Raid 2018 różni się od T7 ramą, która pochodzi właśnie z w/w MT-07, oraz silnikiem, który także pochodzi bezpośrednio z MT-07. Yamaha tłumaczy, że wszystkie podzespoły zostały wyprodukowane w sposób, który sprawi, że Tenere 700 będzie nadawało się do jazdy w najcięższym terenie.

Tenere 700 World Raid weźmie udział w ogólnoświatowej akcji Yamahy, w której jej przedstawiciele będą jeździć po przeróżnych państwach i pokazywać koncepcyjny model.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Na pocieszenie fotki:

 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%