Aktualnie czytasz:
Wypadek Tomasza Golloba. Gollob już po operacji
0

Tomasz Gollob uległ poważnemu wypadkowi w niedzielę, podczas zawodów motocrossowych w Chełmnie. Był to trening mistrzostw strefy północnej w motocrossie. Zawodnik został przetransportowany do szpitala w Chełmnie, a potem helikopterem medycznym do Bydgoszczy.

Dzisiaj, w poniedziałek, zakończono 3-godzinną operację najbardziej utytułowanego polskiego żużlowca. Przeprowadził ją profesor Marek Harat.

Stan jest bardzo poważny i istnieje zagrożenie, że do kariery sportowej już nie wróci. Jest to poważny uraz rdzenia kręgowego, ale nie możemy jeszcze przesądzić czy wróci do pełnej sprawności. Dopiero po kilku tygodniach będziemy mogli powiedzieć coś więcej – mówił dla TVP Info po operacji profesor Harat.

Tomasz Gollob startował wielokrotnie w innych dyscyplinach sportu motorowego. Nie tak dawno temu można było oglądać go chociażby podczas imprez SuperEnduro. Do wypadku doszło podczas sesji treningowej w ramach rundy mistrzostw strefy północnej w motocrossie.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Czekamy na więcej informacji dotyczących stanu zdrowia utytułowanego sportowca.

Źródło: TVP Info, speedwaygp.com

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
50%