Aktualnie czytasz:
Wypadek Tomasza Golloba. Gollob już po operacji
0

Tomasz Gollob uległ poważnemu wypadkowi w niedzielę, podczas zawodów motocrossowych w Chełmnie. Był to trening mistrzostw strefy północnej w motocrossie. Zawodnik został przetransportowany do szpitala w Chełmnie, a potem helikopterem medycznym do Bydgoszczy.

Dzisiaj, w poniedziałek, zakończono 3-godzinną operację najbardziej utytułowanego polskiego żużlowca. Przeprowadził ją profesor Marek Harat.

Stan jest bardzo poważny i istnieje zagrożenie, że do kariery sportowej już nie wróci. Jest to poważny uraz rdzenia kręgowego, ale nie możemy jeszcze przesądzić czy wróci do pełnej sprawności. Dopiero po kilku tygodniach będziemy mogli powiedzieć coś więcej – mówił dla TVP Info po operacji profesor Harat.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Tomasz Gollob startował wielokrotnie w innych dyscyplinach sportu motorowego. Nie tak dawno temu można było oglądać go chociażby podczas imprez SuperEnduro. Do wypadku doszło podczas sesji treningowej w ramach rundy mistrzostw strefy północnej w motocrossie.

Czekamy na więcej informacji dotyczących stanu zdrowia utytułowanego sportowca.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Źródło: TVP Info, speedwaygp.com

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
50%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
50%