Aktualnie czytasz:
Wypadek Tomasza Golloba. Gollob już po operacji
0

Tomasz Gollob uległ poważnemu wypadkowi w niedzielę, podczas zawodów motocrossowych w Chełmnie. Był to trening mistrzostw strefy północnej w motocrossie. Zawodnik został przetransportowany do szpitala w Chełmnie, a potem helikopterem medycznym do Bydgoszczy.

Dzisiaj, w poniedziałek, zakończono 3-godzinną operację najbardziej utytułowanego polskiego żużlowca. Przeprowadził ją profesor Marek Harat.

Stan jest bardzo poważny i istnieje zagrożenie, że do kariery sportowej już nie wróci. Jest to poważny uraz rdzenia kręgowego, ale nie możemy jeszcze przesądzić czy wróci do pełnej sprawności. Dopiero po kilku tygodniach będziemy mogli powiedzieć coś więcej – mówił dla TVP Info po operacji profesor Harat.

Tomasz Gollob startował wielokrotnie w innych dyscyplinach sportu motorowego. Nie tak dawno temu można było oglądać go chociażby podczas imprez SuperEnduro. Do wypadku doszło podczas sesji treningowej w ramach rundy mistrzostw strefy północnej w motocrossie.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Czekamy na więcej informacji dotyczących stanu zdrowia utytułowanego sportowca.

Źródło: TVP Info, speedwaygp.com

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
50%