W sobotę: Zakończenie sezonu motocyklowego Skuterowo.com

Masz plany na sobotnie popołudnie? Od 15 na Modlińskiej 103A w Warszawie, w Centrum Scooterland Zakończenie Sezonu Skuterowo.com. Zapowiada się dobra pogoda i nie gorsza atmosfera, wpadniesz?

Wielokrotnie Skuterowo.com wspominało o tej imprezie,- skuterowe zakończenie sezonu i podsumowanie akcji Ja w Korkach nie Stoję. Więcej o atrakcjach przygotowanych na tę wyjątkową okazję Krzysztof Grula, Dyrektor, Scooterland.

K. Grula: Zawsze mieliśmy dobrą pogodę, tak będzie i tym razem

Będziemy się bawić się przy grillu i fajnej muzyce. Skuterowo.com organizuje konkursy, w których do zdobycia ekstra nagrody w postaci kasków, akcesoriów i upominków. Będzie można testować wybrane skutery. Do tego nasi mechanicy będą odpowiadali na pytania techniczne. Przedstawiciel firmy ZIPP podzieli się wiedzą co w tym roku, a co w przyszłości. Zaproponujemy turbo niskie ceny na większość akcesoriów w naszym salonie.

Skuterowo.com: Czy ta impreza pomoże wzmocnić relacje między kierowcami skuterów?

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Oczywiście. Każde tego typu spotkanie jest w pewnym sensie integracyjne i to w dobrym tego słowa znaczeniu.

Skuterowo.com: A jaką pogodę przygotował Scooterland na całą sobotę?

Przez wiele lat organizowaliśmy otwarcie sezonu skuterowego na wiosnę i zawsze mieliśmy dobra pogodę. Mamy świetne układy na górze.

Inne publikacje na ten temat:
Przewidywania meteo Skuterowo.com

A propos pogody. Skuterowo.com cały czas monitoruje prognozy meteo dla Województwa Mazowieckiego. Z przewidywań synoptyków: przez całą sobotę zachmurzenie będzie umiarkowane, można będzie liczyć na wiele chwil ze słońcem. Na termometrach w słońcu do 23 stopni. Warto jednak zabrać ze sobą coś cieplejszego. W sam raz na powrót. Reasumując, warunki jak na zakończenie sezonu są dobre.

Atmosfera najważniejsza. Ona jest kluczowa. To nie sprzęt czy pogoda decydują o klimacie imprezy przygotowanej wraz ze Scooterland. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowa społeczność Skuterowo.com licznie przeniesie się z internetu do rzeczywistości.

Szokuje?

Można łapać okazje. Koniec sezonu to najkorzystniejsze chwile na zakup skutera czy akcesoriów w cenach często niższych nawet o 70%. Scooterland z okazji zakończenia sezonu postanowił przewietrzyć swoje magazyny. Kuszącym przykładem może być wyprzedaż  hełmów marki VR-1. Specjalnie na tę okazję ceny tych produktów spadły średnio o 50%, specjalnie dla Skuterowo.com. Atestowany, bezpieczny i jakościowo dobry produkt sygnowany logo VR-1 (test jakości) można nabyć już od 90 PLN. Draft cenowy dla Skuterowo.com. Nie zawiodą się też szukający oszczędności przy zakupie innych skuterowych akcesoriów.

Przed nami długie chwile wspólnego grillowania przy przyjemnych dźwiękach silników, muzyki i wciągających dyskusji. To też świetna okazja do testowania pojazdów i wręczenia wielu prezentów (kaski HCI, VR-1, akcesoria, gadżety) i konsultacji z jednymi z najbardziej kompetentnych mechaników skuterowych w Polsce.

Sprawdź jak dojechać:


Wyświetl większą mapę

Czas:
02.10.2010 (sobota)
Godzina 15.00
Miejsce:
ul. Modlińska 103A, Warszawa (Scooterland)
Wstęp: Wolny
Atrakcje: Grill, Darmowe gadżety, konkursy z nagrodami, konsultacje techniczne, jazdy testowe, wyprzedaże do -70%.

Zobacz wszystkie informacje na temat imprezy.

Fot.: Scooterland/Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:

16 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button