Aktualnie czytasz:
Tak! BMW F 850 GS 2018 na targach EICMA. Pierwsze wideo od BMW
0

W końcu! W końcu wideo promocyjne, które nakręca na jazdę! BMW właśnie opublikowało pierwszy teaser z BMW F 850 GS w roli głównej. Motocykl zobaczymy w pełnej okazałości podczas targów EICMA. 

Już 7. listopada podczas targów EICMA poznamy następce popularnej F 800 GS. Nowy mały GS ma być zupełnie nową konstrukcją napędzaną dwucylindrową rzędówką o większej mocy i pojemności. Model najprawdopodobniej będzie nosił nazwę F 850 GS.

Kilka ciekawostek z wideo: w oczy rzuca się zupełnie nowa lampa. Czas pożegnać asymetryczne (minionkowe?) lampy ze starej F-ki. Co więcej, BMW już teraz pokazało duży, kolorowy wyświetlacz TFT. Podczas tegorocznych BMW Motorrad Days zaprezentowano to rozwiązanie jako nowość w nadchodzącej, odświeżonej wersji dużego GSa. Osobiście jestem miło zaskoczony, że będzie dostępne (w standardzie?) także w mniejszym GSie.

ZOBACZ TAKŻE: BMW F 800 GS 2017: poznaj rodzinę małych GS-ów

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Jeszcze ważniejsze jest to, że to nie zwykły wyświetlacz TFT, a swego rodzaju komputer pokładowy. Wyświetlanie informacji dot. nawigacji, możliwość połączenia z dedykowaną aplikacją. Do tego możemy spodziewać się pakietu elektronicznych wspomagaczy.

Szpiegowskie zdjęcie modelu F 850 / 900 GS. Poznamy go najprawdopodobniej na targach EICMA jesienią.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Nie da się ukryć, że BMW musi wstrzelić się w dziesiątkę. Ofensywa KTMa i powrót Japończyków do segmentu podgryza pozycję lidera, na którą latami pracowali Niemcy.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%