Aktualnie czytasz:
SYM o planach na sezon 2011

SYM, marka wywodząca się Tajwanu pojawiła się na polskim rynku stosunkowo niedawno. Wedle obiegowej opinii w naszym kraju SYM cieszy się tak samo dobrym współczynnikiem przełożenia jakości do ceny co na przykład Kymco znane ze swej niezawodności. Przedstawiciela importera zapytaliśmy o plany na ten rok, jak również o nowości w ofercie podczas III ogólnopolskiej wystawy skuterów i motocykli w Warszawie.

Leszek: Marka SYM jest od niedawna w Polsce. Jest coraz bardziej rozpoznawalna. Jak myślisz dlaczego?

Robert Chmiel: Nie chciałbym tutaj mówić o przeszłości, o poprzednich dystrybutorach marki. Chciałbym się skupić na tym co my do tej pory zrobiliśmy. Mam nadzieję, że marka jest coraz bardziej rozpoznawalna i coraz lepiej postrzegana w Polsce przez klientów. Sieć dystrybucji się rozwija, staramy się działać dobrze marketingowo. Wydaję mi nam się, że robimy swoją robotę dobrze no i zaistniejemy na rynku w najbliższym czasie i będziemy rozpoznawalni.

Skuterowo.com: Wielu użytkowników Skuterowo.com chwali za jakość, za obsługę posprzedażną marki. Powiedz jaka jest generalnie różnica pomiędzy klasą chińską, a klasą SYM. Na czym polega ta różnica?

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Robert Chmiel: Myślę, że pojazdy SYM’a zdecydowanie bardziej są przybliżone do pojazdów japońskich lub europejskich co podkreślają i testy bezpośrednie i długość użytkowania i żywotność po prostu tych sprzętów.

Leszek: Jak wygląda u was odsetek awaryjności takich pojazdów?

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Robert Chmiel: Oj, tutaj musiałoby być pytanie do serwisu ale z tego co wiem klienci którzy nabyli pojazdy SYM’a w 95 % procentach są jak najbardziej zadowoleni i też pod względem bezawaryjności.

Skuterowo.com: Jakieś nowości się w tym roku pojawiły?

Robert Chmiel: Tak. Przedstawiliśmy w tym roku nowy model Jet 4 oraz przedłużany kład Quad Raider 600 wersja LE.

Skuterowo.com: Okej. Skupmy się na nowej ofercie w gamie skuterów.

Robert Chmiel: Aktualnie będziemy wprowadzać do sprzedaży model SYM Jet 4 czterosuwowy o pojemności do 50 cm. W połowie roku planujemy wprowadzić również GTS 300 i nowość GTS 400, który został zaprezentowany w Mediolanie w zeszłym roku.

Skuterowo.com: Życzę wam powodzenia w tym sezonie. Jak najwięcej sprzedanych pojazdów, jak najwięcej zadowolonych klientów. No i niech brać kupuję, niech brać się cieszy w takim razie. Dzięki śliczne.

Robert Chmiel: Dziękuję.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
13 Komentarze
1 2
 • Zdjęcie profilowe timur
  10 listopada 2013 at 16:23

  Kurcze a ja kupiłem we wrześniu Syma :(.Może w końcu otworzą przedstawicielstwo z prawdziwego zdarzenia.

 • Zdjęcie profilowe spiewaczek1
  16 listopada 2014 at 19:28

  I co powiecie w tym temacie o serwisie Suma. Coś się ruszyło, jakieś zmiany. Jak z dostępem do części serwisowych?

 • Zdjęcie profilowe Padalec
  17 listopada 2014 at 13:32

  W Wawie trzy punkty serwisowe SYM-a
  ul. Modlińska 227, ul. Ordona 2, ul. Targowa 3
  Zamówić można praktycznie większość części – tyle że czas oczekiwania waha się od 3 dni do miesiąca (w zależności czy dana część jest w magazynie w Niemczech czy \”płynie\” z Tajwanu) Ceny części niestety potrafią rzucić na kolana 🙁