Skuter 125 ccm: Temat tygodnia Skuterowo.com

Zainteresowanie nowelizacją prawa w zakresie jazdy skuterem o pojemności do 125 ccm na prawie jazdy B jest ogromne! Idąc za ciosem przegotowaliśmy dla Was serię publikacji o jednośladach spełniających założenia nowej ustawy, która (wierząc politykom) ma wejść w życie jeszcze w sezonie 2014.

W tym tygodniu w Skuterowo.com razem z przedstawicielami branży zastanowimy się czy jaki skuter 125 ccm wybrać. Dowiecie się też na co uważać w przypadku zakupu używanego jednośladu tej pojemności. Sprawdzimy także jak rynek jest przygotowany na ewentualną nowelizację prawa. Sprawdzajcie nowe publikacje Skuterowo.com każdego dnia.

PS. Przygotowaliśmy dla Was również nowy, specjalny dział Forum Skuterowo.com: Skuter 125 ccm i Prawo Jazdy B.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. Osoby posiadające co najmniej od trzech lat prawo jazdy kat. B będą mogły jeździć motocyklami, z automatyczną skrzynią biegów, o pojemności do 125 centymetrów sześciennych – zakłada uchwalona w piątek przez Sejm nowelizacja ustawy o kierujących pojazdami.
    Za zmianami w ustawie, która teraz trafią do Senatu, głosowało 293 posłów, jeden był przeciw a 132 wstrzymało się od głosu. Według uchwalonej noweli posiadacz prawa jazdy kat. B będzie zwolniony z egzaminu na motocykl z automatyczną skrzynią biegów, o pojemności do 125 cm3, pod warunkiem, że ma prawo jazdy co najmniej do trzech lat. Obecnie, bez dodatkowego egzaminu, osoby mające prawo jazdy kat. B mogą jeździć małymi jednośladami, czyli motorowerami i skuterami o pojemności do 50 cm3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button