Aktualnie czytasz:
Rzeszów: Będzie jeździć się lepiej

Skuterzystów z Rzeszowa czekają ciężkie miesiące. Miasto przystępuje do budowy Rzeszowskiego Inteligentnego Systemu Transportowego (RIST). Na RIST składają się cztery główne zadania:

- budowa systemu obszarowego sterowania ruchem

- usprawnienie komunikacji publicznej

- budowa platformy teleinformatycznej, łączącej wszystkie systemy,

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

- przebudowa 11 rzeszowskich skrzyżowań, aby mógł na nich zafunkcjonować system sterowania ruchem.

Systemem sterowania ruchem objętych zostanie ponad 50 rzeszowskich skrzyżowań z sygnalizacją świetlną. Autobusy komunikacji miejskiej, dojeżdżając do tych skrzyżowań, będą miały zielone światło. Przy najważniejszych ulicach ustawione będą tablice informacyjne, na których wyświetlane będą informacje dla kierowców, m.in. o utrudnieniach i objazdach.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

W rzeszowskich autobusach zamontowane zostaną monitory, na których będą wyświetlane informacje m.in. na temat opóźnień autobusów w stosunku do planu. Tablice informacyjne pojawią się także na przystankach - wyświetlane będą na nich informacje np. o godzinach przyjazdów i odjazdów autobusów.

Koszt projektu to 87,4 mln zł.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%

Podziel się opinią

lub