125 ccm
Aktualnie czytasz:
Romet Retro 7 125 dla blogera roku
0
Publikacja Sponsorowana

Blog Roku to największy konkurs polskiej blogosfery organizowany przez portal Onet.pl. Tegoroczna ósma edycja ma na celu wyłonienie najlepszego polskojęzycznego bloga. Swój udział zgłosiło już ponad 4000 blogerówczyli o 400 więcej niż w roku ubiegłym.

Czternaście zwycięskich blogów zostanie wyłonionych w kategoriach: Blog Roku 2012, “Ja i moje życie”; “Lifestyle”; “Pasje i zainteresowania”; “Polityka i społeczeństwo”; “Literackie i Kulturalne”; “Art. blogi“; “Zdrowie i kulinaria”; “Firmowe i profesjonalne”; “Vlogi” oraz ”Teen”. Blogi ocenią znani i lubiani Jurorzy, m.in.: Marek Kamiński, Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Marcin Meller, Agata Passent,  Rafał Olejniczak, Eliza Mórawska, Artur Kurasinski, Hania Konopińska-Grzenkowicz, oraz Honorata Skarbek Honey.  Dodatkowo powołana jest czwórka jurorów wyłoniona wśród blogerów oraz juror Kategorii Specjalnej Magdalena Łuczkowska. W wyniku głosowania internautów, Kapituły Konkursu oraz Jury Bloga Blogerów zostanie wyłonionych 14 zwycięskich blogów.

Uroczysta Gala Blogu Roku 2012, na której zostanie ogłoszony zdobywca tytułu Blog Roku 2012, zdobywcy tytułów Blog Roku 2012 w poszczególnych kategoriach tematycznych oraz Wyróżnień Głównych zaplanowana jest na 28.02.2013. Nagrodami w konkursie są min.: Voucher na podróż marzeń do Zakopanego do pięciogwiazdkowego Hotelu Litwor wartości 6,5 tys., voucher o wartości 4 tys. zł. na wycieczkę od biura podróży Itaka oraz Voucher na  biżuterię o wartości 1 tyś. Zł do zrealizowania w salonie firmy Apart. W tegorocznej edycji konkursu firma Arkus & Romet Group ufundowała skuter Romet Retro 7, o wartości 4 tyś zł.

Dla marki Romet społeczność blogerów jest naturalną grupą docelową produkowanych rowerów, skuterów i motocykli. Blogerzy to ważna grupa opiniotwórcza, której wypowiedzi na temat mody, trendów, czy zwyczajnie potrzeb użytkowników są dla Arkus & Romet Group sygnałem oczekiwań i źródłem inspiracji w pracy nad produktem.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Ubiegłoroczna edycja blogu roku była dla Arkus & Romet Group inspiracją do stworzenia własnego bloga marki Romet. Od roku pod adresem Romet.blog.pl można znaleźć ludzi, którzy z jazdy na rowerach, skuterach i motocyklach czerpią prawdziwą radość z życia.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%