Aktualnie czytasz:
Przeciskanie się w korkach jednośladem: Wariator Odc. 4
7
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Podczas codziennej jazdy po mieście skuterem można usłyszeć pod swoim adresem wiele niemiłych słów. Na 10 uprzejmych kierowców trafia się jeden „puszczasz”, którego zdaniem niesprawiedliwe jest to, że musi stać, kiedy my spokojnie się przeciskamy. O ile prawo nie zabrania balansowania między samochodami (przepisy mówią jedynie o bezpiecznym wymijaniu w terenie zabudowanym z zachowaniem szczególnej ostrożności), o tyle zazdrośni bezpodstawnie bardzo krytykują postępowanie skuterowców.

[display_podcast]

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe Gorzki
  4 czerwca 2010 at 09:08

  Hehe 😉 Ja tam zawsze odpowiadam też co o nich myślę 😉

 • Zdjęcie profilowe arcio1
  4 czerwca 2010 at 10:03

  Najlepsze jest to, że ja prawie rok się przeciskam w korkach, a znalazł się tylko jeden „puszkarz”, któremu to nie pasowało.

 • Zdjęcie profilowe WODZU
  4 czerwca 2010 at 17:44

  Troszku mało mam praktyki w korkach – 500 km przejechane 🙂 ale jak narazie spotkałem się tylko z jednym oszołomem który mi przeszkadzał w wyminięciu – jak już go omijałem to pokazałem mu mały palec (cieno) i powąchał moje opary z 2t:). Ogólnie ludki są spoko – nie wiem czy to kultura tych ludzi czy mój wielki wygląd ale jak jadę w korku środkiem 2 pasów to jak mają możliwość to się rozsuwają nawet.

  Pozdrawiam

 • Zdjęcie profilowe Demon
  11 lipca 2010 at 21:55

  Kiedyś pojechałem na trasie w stojącym korku poza boczną ciągłą linią, auta były puszczane wahadłowo z racji remontu trasy.Pewien debil w białym aucie marki nie pamiętam, zajechał mi ostro specjalnie, odwróciłem się a on coś tam machał rękoma wściekły.Gdy dojeżdzałem do początku oczekujących , na łuku drogi pokazałem mu fak. Wyskoczył z kolejki pod prąd i mnie gonił, kawał debila, zajeżdzał mi drogę gdy już auta ruszyły ale to było pózniej na trasie.Nie odpuszczał, stworzył zagrożenie zajeżdzajac mi za którymś razem, lecz nie chciałem konfrontacji, więc jeśli to czytasz debilu lub kiedykolwiek przeczytasz i skojarzysz to wiedz że jakbym zatrzymał się to już nie dojechałbym tam dokąd zmierzałem a zmierzałem daleko, dlatego że jakbym stanoł rozwaliłbym ci łeb gnoju i siedziałbym przez takiego psa jak ty, miałeś słuchawkę na uchu gnoju

 • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  21 lipca 2010 at 09:22

  Najlepsze jest to, że kierowcy samochodów sami się wciskają jak mogą, jeżdżą po buspasach, strefach wyłączonych z ruchu, a nawet przez pasy zieleni. Dlaczego więc skuter miałby nie śmignąć przez lukę między samochodami jeśli robi to zupełnie legalnie?

 • Zdjęcie profilowe Gizmo123
  26 lipca 2010 at 10:23

  Hehe ;D Dobry tekst xD
  „Jak faktycznie chce mi wpier**lić to niech mnie dogoni” 😛

  Pozdrawiam 🙂

 • Zdjęcie profilowe mafi185
  28 sierpnia 2012 at 20:56

  Problem jest spory. Co dzień w drodze do pracy i wracając spotykam kierowców którzy spychają mnie z drogi mimo że jadę maxymalną dozwoloną prędkością w mieście. (Trasa 16 km w jedną stronę)Tylko dla tego że co skuter będzie przed nim jechał. Słysze komentarze (na środek wyjedz tym gównem) a przecież mogę. Sam jedzie szrotem co sie mało nie rozpadnie. To tylko jeden przykład. Szkoda nerwów na takich kierowców bo nie reprezentują żadnego poziomu. I wiem że trudno się nie denerwować ale najlepiej ich ignorować.