Jest praca! Mechanik motocyklowy w salonie Triumph Warszawa

Praca szuka motocyklowego mechanika

W skrócie
  • Jest praca w salonie motocyklowym Triumph Warszawa
  • Poszukiwany mechanik motocyklowy, który dołączy do zespołu obsługi warszawskie salonu marki Triumph

Motocykle Triumph w Polsce stają się coraz bardziej popularne. To bardzo cieszy, bo im więcej ciekawych jednośladów w ofercie rynku i na naszych drogach i ulicach, tym lepiej! W związku z rozwojem rynku pojawiają się także nowe i ciekawe oferty pracy. Dokładnie tak jest również w tym przypadku, bo pojawił się właśnie wolny wakat na stanowisku mechanika motocyklowego w salonie Triumph Warszawa.

Pracodawcą w tym wypadku jest istniejąca na rynku od 1983 r firma Almot. Jest to renomowany producent części motoryzacyjnych, znanych w kraju i za granicą. Zaopatruje w części między innymi wymagający rynek niemiecki. Firma od lat angażuje się w rozwój i poszerzanie swojej oferty części zamiennych do europejskich motocykli zabytkowych. Jest również dystrybutorem znanej na polskim rynku marki Junak oraz prestiżowej brytyjskiej marki motocykli Triumph.

Praca w Triumph Warszawa

Obecnie trwa proces rozbudowy sieci dystrybucyjnej, a także zwiększania możliwości poszczególnych salonów, by obsługa klienta marki Triumph była niezmiennie na możliwie najwyższym poziomie. Właśnie dlatego pojawiła się potrzeba otwarcia kolejnego stanowiska pracy w warszawskim salonie motocyklowym marki Triumph.

Umowa o pracę, pełny etat i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku to tylko kilka z oferowanych przez salon atrybutów.

Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika

  • Punktualność, komunikatywność i zaangażowanie

  • Czynne prawo jazdy kat. A i B

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Więcej szczegółów i informacji dotyczących pracy w serwisie salonu Triumph Warszawa, przy al. Jerozolimskich 200, czeka pod linkiem do ogłoszeniawww.pracuj.pl/praca/mechanik-motocyklowy-warszawa

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.