Polska Policja i motocykle: Jak stróże prawa radzą sobie z gymkhaną?

Kontrolują, karzą i wymagają. Czasem wymagają więcej od nas niż od siebie. Zobaczcie jak wygląda slalom i ogólnie coś na kształt motocyklowej gymkhany w wykonaniu policjanta. Policjantem roku raczej nie został...

Swoją droga, mam nadzieję, że ten człowiek pracuję zza biurka, lub kierownicy poloneza, bo to co wyczynia za kierownicą motocykla łapie się na:
Niezachowanie należytej ostrożności na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, czyli 6 punktów i 500 zł. Swoją drogą, zobaczcie nowy taryfikator mandatów ujęty pod kątem motocyklistów.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. No ten gość nie jest orłem na moto, w eliminacjach do konkurencji powinni mieć ósemeczki i slalom wolny jak na egzaminie, ale generalizowanie że policjanci na moto jeżdżą źle jest bez sensu, większość jeździ dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button