Polska: Bardzo złe warunki do jazdy jednośladami

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Ostatnie kilkadziesiąt godzin to bardzo złe warunki drogowe w całym kraju. Jak długo taki stan będzie się utrzymywać?
Synoptycy są zgodni, najbliższa doba to niewielkie polepszenie aury. Od piątku ma być już zdecydowanie lepiej. W ciągu tego sezonu nie brakowało chwil z deszczem, jednak sytuacji kiedy to przez dokładnie cały dzień mieliśmy do czynienia z opadami nie było już dawno. W Warszawie już od 18 godzin nieustannie pada, a to miasto z naszych informacji nie jest wcale odosobnionym przypadkiem na pogodowej mapie Polski.
Dziś (czwartek) ciągłe opady przejdą w przelotne, podobnie będzie i w piątek. Weekend to stabilizacja pogody: nie będzie padać, za to dużo więcej chwil ze słońcem. Wiatr się uspokoi, jednak temperatura nadal nie będzie przekraczała 19 stopni. Kolejny tydzień będzie wyglądać podobnie, jednak temperatury nawiązujące do lata będą widoczne na termometrach dopiero za 7 dni.
Więcej o pogodzie.

Inne publikacje na ten temat:

8 opinii

  1. No w mojej miejscowości Łazy (Ślaśk, niedaleko Katowic) to już w ogóle przegięcie, miałem taki nie fart, że co wyjechałem to od razu musiałem wracać do domu bo zaczęło mocno padać, wróciłem nie pada, znów wyjechałem, leje. Dzisiaj widzę dużo lepiej, trochę pokropiło, ale słońce świeci, więc nie jest źle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button