Aktualnie czytasz:
Nowe pytania egzaminacyjne na prawo jazdy 2014: Nowa, większa baza
1
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Z dużym prawdopodobieństwem, już od lipca 2014 ma powstać nowa baza pytań egzaminacyjnych na wszystkie kategorie prawa jazdy. Ma być ich więcej i mają być tworzone przez większą liczbę podmiotów. Czy będą jawne i dostępne np. online?

Na to ostatnie pytanie trudno póki co odpowiedzieć. Wspomniana jawność całej puli pytań wydaje się być najbardziej wyczekiwaną zmianą w aktualnie obowiązujących przepisach, która z pewnością wpłynęłaby na statystyki zdawalności egzaminów teoretycznych wszystkich kategorii prawa jazdy.

Według Ministerstwa Infrastruktury już wkrótce pytania mają zostać uspójnione pod względem trudności. Każdy z ośrodków ma też odtąd korzystać z jednej, centralnej bazy pytań. Takie rozwiązanie ma zapobiegać wpadkom i wszelkim kontrowersjom jakie budziły pytania konstruowane przez ITS oraz PWPW. Czy jednak egzamin teoretyczny będzie prostszy? Niekoniecznie. Ilość pytań wzrośnie bowiem o kolejne 3000 "łamigłówek".

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Zdjęcie profilowe MarSen
    24 czerwca 2014 at 13:04

    Jakie szczęście, że już w piątek (27 czerwiec) mam egzaminy na PW. Jeżeli uda mi się zdać chociaż teorię za pierwszym razem, to będę miał spokój przy A2 i A. Jedynie przy B.