Aktualnie czytasz:
Nowy rekord na KTM 1290 Super Duke R – Pikes Peak
0

Chris Fillmore pobił motocyklowy rekord podczas tegorocznych zawodów Pikes Peak. Fillmore dosiadał KTMa 1290 Super Duke R. 

Nowy rekord dla motocykli na Pikes Peak wynosi 9’49 sekund i od tego roku należy do Chrisa Fillmore, byłego zawodnika amerykańskiej serii Superbike. Fillmore dosiadał KTMa 1290 Super Duke R i podbił rekord, który od 5. lat nie był pobity. Drugie miejsce także przypadło zawodnikowi KTMa.

Chciałem pobić ten rekord i chciałem pobić go jako debiutant. To, że mi się udało jest czymś zupełnie wyjątkowym. Motocykl spisał się rewelacyjnie, chociaż nie obyła się bez strasznych momentów. Na jednym z zakrętów złapałem uślizg tylnego koła przy ponad 200 km/h, lecąc prost w stronę ogromnego klifu. Niechciałbym tego powtórzyć… – komentował na mecie zawodnik.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Była to 95. edycja legendarnego wyścigu.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
100%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%