BMW Motorrad
Aktualnie czytasz:
Nowe BMW R 18 nadjeżdża: Światowa premiera online już dziś!

Piątkowy wieczór można spędzić motocyklowo i to nie wychodząc z domu. Na dziś polecamy światową premierę zupełnie nowego motocykla BMW.

Na ten motocykl nie tylko fani bawarskiej marki czekają już od dawna. Dlaczego? Bo niecodzienne pojazdy takiego kalibru zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. Poza tym BMW modelem R 18 pokazuje, że niemieckie boksery nadal mają się dobrze, a dwa leżące gary o łącznej pojemności większej niż ta oferowana przez silniki większości samochodów, po prostu robią robotę już na papierze. Ale ten motocykl to nie tylko ogromny i w dodatku piękny silnik. To cała mocno nietuzinkowa konstrukcja, która zdaje się tchnąć nowego ducha w motocykle klasy custom cruiser.

To właśnie dziś będziemy mogli wszyscy być świadkami narodzin nowej dwukołowej gwiazdy nie tylko miejskich bulwarów. Aby poczuć się jak na prawdziwej motocyklowej gali, wystarczy kliknąć w ten link, lub wskoczyć na fb fanpage BMW Motorrad. Start wydarzenia o godzinie 20. To jakie masz plany na ten piątkowy wieczór? Oczywiście zostajemy w domu i czekamy na premierę!

Dziś (3 kwietnia), godzina 20:00. Nie przegap!

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%

Podziel się opinią

lub