BMW Motorrad
Aktualnie czytasz:
Nowe BMW R 18 nadjeżdża: Światowa premiera online już dziś!
0

Piątkowy wieczór można spędzić motocyklowo i to nie wychodząc z domu. Na dziś polecamy światową premierę zupełnie nowego motocykla BMW.

Na ten motocykl nie tylko fani bawarskiej marki czekają już od dawna. Dlaczego? Bo niecodzienne pojazdy takiego kalibru zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. Poza tym BMW modelem R 18 pokazuje, że niemieckie boksery nadal mają się dobrze, a dwa leżące gary o łącznej pojemności większej niż ta oferowana przez silniki większości samochodów, po prostu robią robotę już na papierze. Ale ten motocykl to nie tylko ogromny i w dodatku piękny silnik. To cała mocno nietuzinkowa konstrukcja, która zdaje się tchnąć nowego ducha w motocykle klasy custom cruiser.

To właśnie dziś będziemy mogli wszyscy być świadkami narodzin nowej dwukołowej gwiazdy nie tylko miejskich bulwarów. Aby poczuć się jak na prawdziwej motocyklowej gali, wystarczy kliknąć w ten link, lub wskoczyć na fb fanpage BMW Motorrad. Start wydarzenia o godzinie 20. To jakie masz plany na ten piątkowy wieczór? Oczywiście zostajemy w domu i czekamy na premierę!

Dziś (3 kwietnia), godzina 20:00. Nie przegap!

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%