Aktualnie czytasz:
Narodziny pierwszego Ducati Superleggera V4: Mamy to na taśmie! [wideo]
0
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Właśnie najnowszy limitowany dwukołowy bolid rodem z Bolonii opuścił fabrykę. Nawet ciężko powiedzieć, że zjechał z taśmy produkcyjnej, bo każda sztuka nowego Ducati Superleggera V4 jest składana całkowicie ręcznie i sygnowana przez osobę za ten proces odpowiedzialną. Coś pięknego!

Zaserwujcie sobie ulubiony napój, usiądźcie wygodnie i włącznie poniższe wideo, które pokazuje znacznie więcej niż tylko proces konstrukcyjny najnowszego i mocno limitowanego do ilości 500 sztuk Ducati Superleggera V4.
Tan trwający nieco ponad 6 minut materiał aż kipi motocyklową pasją i sztuką zaklętą w nowoczesną inżynierię, a po włoskim lockdownie, kiedy to również fabryka Ducati została całkowicie zamknięta, symbolizuje odradzającego się feniksa.

Który motocykl lepiej zobrazowałby ten akt ponownych narodzin jeśli nie właśnie najbardziej wyścigowa z wyścigowych Superleggera V4? Sam tytuł "Crafting the dream" najlepiej oddaje ten proces.
Z resztą najlepiej zobaczcie sami...

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%