Motul
Aktualnie czytasz:
Rabaty i atrakcje na Dniach Otwartych Inter Motors w Rybniku, Długołęce i Rumii
0

Kolejne okazje do dobrej zabawy przy okazji Dni Otwartych organizowanych w sklepach Inter Motors czekają na was już w najbliższy weekend. Imprezy organizują nasze sklepy w Rybniku, Rumii i Długołęce. Każdy oddział przygotował szereg atrakcji – zobaczcie jakie.

Trzy oddziały Inter Motors przygotowały specjalne atrakcje dla swoich klientów już w ten weekend, czyli 20-21 maja. Z tej okazji odbędą się imprezy w Rumii, Długołęce i Rybniku. Zobaczcie co na was czeka w tych trzech miastach.

INTER MOTORS RUMIA

Dni otwarte w Inter Motors Rumia zaczynają się już w piątek 20 maja i będą trwały do soboty 21.05. Moc atrakcji, motocyklowy klimat, wspaniała atmosfera, a w sobotnie popołudnie piknik napędzany adrenaliną. Dlaczego w ten weekend warto odwiedzić oddział IM w Rumii? Jest kilka powodów: 10% rabatu na asortyment Inter Motors, Centrum Testowe Kasków, testy produktów Motul oraz jazdy na motocyklach Ducati. Prawda, że brzmi dobrze? W piątek salon czynny w godzinach 9:00 - 17:00. W tym czasie będziecie mogli przetestować kaski i zakupić asortyment Inter Motors po obniżonych cenach. Natomiast w sobotę salon będzie otwarty w godzinach 10:00 - 14:00. Będziecie mogli skorzystać z rabatów, z Centrum Testowego Kasków, przetestować produkty Motul oraz pojeździć na następujących motocyklach Ducati: XDIAVEL, Multistrada 1200 i Scrambler Icon. Dodatkowo już od rana odpalony będzie grill, a piknikowa zabawa trwać będzie też po zamknięciu salonu. Inter Motors Rumia, ul. Grunwaldzka 69A, tel. (58)  771 26 94

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

INTER MOTORS DŁUGOŁĘKA

W Inter Motors Długołęka dni otwarte odbywają się w piątek i sobotę (20-21 maja 2016). Czeka na was wiele atrakcji oraz doskonała motocyklowa atmosfera. W tym czasie będziecie mogli skorzystać z wyjątkowych cen na asortyment Inter Motors (10% rabatu na wszystko z wyłączeniem produktów Alpinestars i Shoei), symulator Wheelie oraz konkursy z nagrodami.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

W piątek salon czynny w godzinach 10.00-18.00, w sobotę w godzinach 10.00-16.00, będziecie mogli skorzystać z Centrum Testowego Kasków, z 10% RABATÓW na asortyment Inter Motors (na wszystko z wyjątkiem produktów Alpinestars i Shoei). Sobota zapowiada się bardzo ciekawie, bo zarówno grill, motocyklowa atmosfera, a symulator Wheeliemachine będzie czekał na was już od rana. Inter Motors Długołęka, ul. Wrocławska 33B, tel. (71) 315 25 10.

INTER MOTORS RYBNIK

W Inter Motors Rybnik przy ul. Gajowej 4 dni otwarte z motocyklowymi atrakcjami będą miały miejsce w dniach 20-21 maja, a sklep będzie czynny w godz. 9.00-18.00. Dni otwarte to doskonała okazja na zakupy z rabatem 10% oraz świetną zabawę. Będzie się działo w sobotę, bo właśnie wtedy odbędzie się pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Fragmenta 83. Zarówno w piątek, jak i w sobotę będziecie mogli testować kaski Shoi, Nolan i Shark z Centrum Testowego Kasków Inter Motors, a także produkty Castrol do czyszczenia i pielęgnacji motocykla. Rybnicki Inter Motors, mający w ofercie skutery Piaggi, Gilera i Vespa przygotował na nie również świetną ofertę cenową. Zapraszamy, Inter Motors Rybnik, ul. Gajowa 4, tel. (32) 432 72 25.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%