Motul
Aktualnie czytasz:
Rabaty i atrakcje na Dniach Otwartych Inter Motors w Rybniku, Długołęce i Rumii
0

Kolejne okazje do dobrej zabawy przy okazji Dni Otwartych organizowanych w sklepach Inter Motors czekają na was już w najbliższy weekend. Imprezy organizują nasze sklepy w Rybniku, Rumii i Długołęce. Każdy oddział przygotował szereg atrakcji – zobaczcie jakie.

Trzy oddziały Inter Motors przygotowały specjalne atrakcje dla swoich klientów już w ten weekend, czyli 20-21 maja. Z tej okazji odbędą się imprezy w Rumii, Długołęce i Rybniku. Zobaczcie co na was czeka w tych trzech miastach.

INTER MOTORS RUMIA

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Dni otwarte w Inter Motors Rumia zaczynają się już w piątek 20 maja i będą trwały do soboty 21.05. Moc atrakcji, motocyklowy klimat, wspaniała atmosfera, a w sobotnie popołudnie piknik napędzany adrenaliną. Dlaczego w ten weekend warto odwiedzić oddział IM w Rumii? Jest kilka powodów: 10% rabatu na asortyment Inter Motors, Centrum Testowe Kasków, testy produktów Motul oraz jazdy na motocyklach Ducati. Prawda, że brzmi dobrze? W piątek salon czynny w godzinach 9:00 – 17:00. W tym czasie będziecie mogli przetestować kaski i zakupić asortyment Inter Motors po obniżonych cenach. Natomiast w sobotę salon będzie otwarty w godzinach 10:00 – 14:00. Będziecie mogli skorzystać z rabatów, z Centrum Testowego Kasków, przetestować produkty Motul oraz pojeździć na następujących motocyklach Ducati: XDIAVEL, Multistrada 1200 i Scrambler Icon. Dodatkowo już od rana odpalony będzie grill, a piknikowa zabawa trwać będzie też po zamknięciu salonu. Inter Motors Rumia, ul. Grunwaldzka 69A, tel. (58)  771 26 94

INTER MOTORS DŁUGOŁĘKA

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

W Inter Motors Długołęka dni otwarte odbywają się w piątek i sobotę (20-21 maja 2016). Czeka na was wiele atrakcji oraz doskonała motocyklowa atmosfera. W tym czasie będziecie mogli skorzystać z wyjątkowych cen na asortyment Inter Motors (10% rabatu na wszystko z wyłączeniem produktów Alpinestars i Shoei), symulator Wheelie oraz konkursy z nagrodami.

W piątek salon czynny w godzinach 10.00-18.00, w sobotę w godzinach 10.00-16.00, będziecie mogli skorzystać z Centrum Testowego Kasków, z 10% RABATÓW na asortyment Inter Motors (na wszystko z wyjątkiem produktów Alpinestars i Shoei). Sobota zapowiada się bardzo ciekawie, bo zarówno grill, motocyklowa atmosfera, a symulator Wheeliemachine będzie czekał na was już od rana. Inter Motors Długołęka, ul. Wrocławska 33B, tel. (71) 315 25 10.

INTER MOTORS RYBNIK

W Inter Motors Rybnik przy ul. Gajowej 4 dni otwarte z motocyklowymi atrakcjami będą miały miejsce w dniach 20-21 maja, a sklep będzie czynny w godz. 9.00-18.00. Dni otwarte to doskonała okazja na zakupy z rabatem 10% oraz świetną zabawę. Będzie się działo w sobotę, bo właśnie wtedy odbędzie się pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Fragmenta 83. Zarówno w piątek, jak i w sobotę będziecie mogli testować kaski Shoi, Nolan i Shark z Centrum Testowego Kasków Inter Motors, a także produkty Castrol do czyszczenia i pielęgnacji motocykla. Rybnicki Inter Motors, mający w ofercie skutery Piaggi, Gilera i Vespa przygotował na nie również świetną ofertę cenową. Zapraszamy, Inter Motors Rybnik, ul. Gajowa 4, tel. (32) 432 72 25.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%