125 ccm
Aktualnie czytasz:
Malaguti RST 125 2020: Sportowiec na prawo jazdy B
0

Wygląda dobrze, jeździ dobrze i daje przy tym sporo frajdy. Jeśli nie posiadasz motocyklowego prawa jazdy, lub dopiero zaczynasz przygodę z motocyklami i lubisz sportowe wyścigowe klimaty, to ten motocykl został stworzony dla ciebie.

Motocykl szosowy Malaguti RST 125, to uliczna wyścigówką dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B. Napędza go jednocylindrowy silnik o mocy 15 koni mechanicznych, który ma fajny sportowy charakter i pozwala na sprawne przemieszczanie się w ruchu miejskim. Prędkość maksymalna na poziomie 120 km/h pozwala bez stresu wyprzedzać innych, a na podmiejskich winklach jest całkiem sporo frajdy. Motocykl prowadzi się dobrze i sprawnie hamuje.

Minusem tego pojazdu jest to, że pozycja kierowcy jest mocno pochylona, a ciężar ciała opiera się na nadgarstkach. Ale z drugiej strony taki minus w sportowym motocyklu, to jak czepianie się do chromów w chopperze. Za sportowym charakterem przemawia także nowoczesny i dynamiczny wygląd z wyeksponowaną solidną belką główną ramy.

Ten ścigacz klasy 125 kosztuje 17 tysięcy zł.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Szczegóły
Cena

16 999 zł

Dane techniczne

Dostępne kolory: Biały/Czerwony

SILNIK
Klasa 125 cc
Silnika - 1 cylinder, 4-suwowy, chłodzony cieczą
Maksymalna moc - 11 kW przy 10 750 obr./min (15KM)
Zapłon - Elektroniczny
Hamulce - Tarczowe
Zużycie paliwa - 3,3 l / 100 km
Emisje - 76 g / km

WYMIARY I MASY
- długość 1 950 mm
- szerokość 770 mm
- wysokość 1 100 mm
- masa własna 140 Kg

GWARANCJA 2 LATA

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
25%
75%