Malaguti RST 125 2020: Sportowiec na prawo jazdy B - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Malaguti RST 125 2020: Sportowiec na prawo jazdy B

Wygląda dobrze, jeździ dobrze i daje przy tym sporo frajdy. Jeśli nie posiadasz motocyklowego prawa jazdy, lub dopiero zaczynasz przygodę z motocyklami i lubisz sportowe wyścigowe klimaty, to ten motocykl został stworzony dla ciebie.

Motocykl szosowy Malaguti RST 125, to uliczna wyścigówką dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B. Napędza go jednocylindrowy silnik o mocy 15 koni mechanicznych, który ma fajny sportowy charakter i pozwala na sprawne przemieszczanie się w ruchu miejskim. Prędkość maksymalna na poziomie 120 km/h pozwala bez stresu wyprzedzać innych, a na podmiejskich winklach jest całkiem sporo frajdy. Motocykl prowadzi się dobrze i sprawnie hamuje.

Minusem tego pojazdu jest to, że pozycja kierowcy jest mocno pochylona, a ciężar ciała opiera się na nadgarstkach. Ale z drugiej strony taki minus w sportowym motocyklu, to jak czepianie się do chromów w chopperze. Za sportowym charakterem przemawia także nowoczesny i dynamiczny wygląd z wyeksponowaną solidną belką główną ramy.

Ten ścigacz klasy 125 kosztuje 17 tysięcy zł.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button