Nowe egzaminy na prawo jazdy kat. A: Na Egzaminie Odkręć Kranik i Machaj

Otwieramy kranik paliwa, używamy przycisku przelewowego i przy wyłączonym zapłonie trzykrotnie kopiemy w rozrusznik nożny. Następnie dokonujemy na motocyklu kilku zmian kierunku jazdy sygnalizując ją ręką.

Takie absurdalne zapisy, jakby skopiowane z innego dokumentu stworzonego 50 lat temu znajdziemy w projekcie rozporządzenia, które ma wejść w życie za dwa miesiące. Sprawdź jak w przyszłym roku będzie wyglądać egzamin na prawo jazdy.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

6 opinii

  1. Fajne wymyślają te wymagania na egzaminie, aż się śmiać chce. Widać na przewodniczącego komisji która pisze ten projekt wybrano jakiegoś „motocyklistę”, który na Junakach, Jawkach i innych MZ-ach „zjadł zęby” (dosłownie) i teraz płodzą takie perły mądrości… Najlepsza jest ta jazda po piasku :D.

  2. Brak mi słów, naprawdę… Kto za to odpowiada? Ktokolwiek to jest, powinien chyba wylecieć z roboty albo pisać te wszystkie rozporządzenia od nowa, bez dopłaty za nadgodziny i ze strażnikiem za plecami.
    @MichalWujak Ja podejrzewam, że to robota sympatyka serwisów typu pl.ściąga.com i pl.prace-magisterskie.com lub bibliotekarza z PRL 😛

  3. I bardzo dobrze że teraz tak zrobili. Pewnie połowa ludzi co jeździ na skuterach nie wie na jakiej podstawie działa pływak. Przynajmniej dzięki temu filmikowi dowiedziałem się jak sprawnie sygnalizować skręt na ogarze 🙂 A ta WSKa miodzio, ładne obroty trzymała.

  4. Ciekawe, czy jesli sie ma prawo jazdy na samochod, to teorie na egzaminie na prawo jazdy motocyklowe tez bedzie trzeba zdawac? No i ciekawe jak damy rade z tym kranikiem… x;))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button