Aktualnie czytasz:
Nowe egzaminy na prawo jazdy kat. A: Na Egzaminie Odkręć Kranik i Machaj
6
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Otwieramy kranik paliwa, używamy przycisku przelewowego i przy wyłączonym zapłonie trzykrotnie kopiemy w rozrusznik nożny. Następnie dokonujemy na motocyklu kilku zmian kierunku jazdy sygnalizując ją ręką.

Takie absurdalne zapisy, jakby skopiowane z innego dokumentu stworzonego 50 lat temu znajdziemy w projekcie rozporządzenia, które ma wejść w życie za dwa miesiące. Sprawdź jak w przyszłym roku będzie wyglądać egzamin na prawo jazdy.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe Zulwiczek
  21 grudnia 2011 at 08:44

  Boże co za debile piszą i wymyślają te rozporządzenia!!!Chyba trzeba powiadomić Tuska jakich idiotów ma w swoim rządzie

 • Zdjęcie profilowe MichalWujak
  21 grudnia 2011 at 17:37

  Fajne wymyślają te wymagania na egzaminie, aż się śmiać chce. Widać na przewodniczącego komisji która pisze ten projekt wybrano jakiegoś „motocyklistę”, który na Junakach, Jawkach i innych MZ-ach „zjadł zęby” (dosłownie) i teraz płodzą takie perły mądrości… Najlepsza jest ta jazda po piasku :D.

 • Zdjęcie profilowe Whistler
  21 grudnia 2011 at 18:08

  Brak mi słów, naprawdę… Kto za to odpowiada? Ktokolwiek to jest, powinien chyba wylecieć z roboty albo pisać te wszystkie rozporządzenia od nowa, bez dopłaty za nadgodziny i ze strażnikiem za plecami.
  @MichalWujak Ja podejrzewam, że to robota sympatyka serwisów typu pl.ściąga.com i pl.prace-magisterskie.com lub bibliotekarza z PRL 😛

 • Zdjęcie profilowe DanielGP
  21 grudnia 2011 at 21:10

  I bardzo dobrze że teraz tak zrobili. Pewnie połowa ludzi co jeździ na skuterach nie wie na jakiej podstawie działa pływak. Przynajmniej dzięki temu filmikowi dowiedziałem się jak sprawnie sygnalizować skręt na ogarze 🙂 A ta WSKa miodzio, ładne obroty trzymała.

 • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  28 grudnia 2011 at 17:52

  Mam nadzieję, że w bilskole nie będzie dziwnych pomysłów i uda się zdać. Kiedyś…

 • Zdjęcie profilowe agama
  28 grudnia 2011 at 23:23

  Ciekawe, czy jesli sie ma prawo jazdy na samochod, to teorie na egzaminie na prawo jazdy motocyklowe tez bedzie trzeba zdawac? No i ciekawe jak damy rade z tym kranikiem… x;))