Junak łączy pokolenia. Poznaj unikalną kolekcję motocykli 125

Publikacja Sponsorowana

Polska marka powróciła na nasze drogi i sprawia, że rodacy na nowo pokochali Junaki. W ubiegłym sezonie już co piąty motocykl, który wyjeżdżał na nasze drogi był sygnowany tym legendarnym logotypem. To drugi najlepszy wynik w kraju.

458C9597Motocyklami budzącym najwięcej emocji są z pewnością Junak M11 i M16 w wersji 125, do których prowadzenia wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii B. Oba jednoślady wyróżnia przede wszystkim dojrzałość. Mimo iż zostały wyposażone w niewielkie, dwucylindrowe jednostki napędowe, sprawiają, że każdy kto zasiada na Junaku nie może zostać niezauważonym. Nie można też narzekać na brak adrenaliny. Obie propozycje są w stanie z gracją rozpędzić się nawet do prędkości 100 km/h.

Junak M12 125 bJednym z tegorocznych debiutantów jest nowy Junak M12 125. Ten motocykl stał się hitem już podczas limitowanej przedsprzedaży. To co wyróżnia tę propozycję to ogromna dbałość o najmniejszy detal i nawiązanie do amerykańskich cruiserów, zachęcających do dalekich, beztroskich wypraw. M12 to nie tylko niezwykły styl, to zaproszenie do niezwykłej wyprawy.

458C8922Nowy RS 125 to flagowa propozycja z segmentu sportowych motocykli Junaka na prawo jazdy B. Dojrzałe brzmienie idealnie komponuje się z bezkompromisową dbałością o każdy detal. Teraz Junak RS 125 dostępny jest także w wersji PRO ze wzmocnioną, chłodzoną cieczą jednostką napędową i jeszcze wydajniejszym układem hamulcowym.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Junak Kanwa Clip 1Z kolei Junak Vintage w wersji 50 oraz 125 ccm idealnie nawiązuje do włoskiego stylu i eleganckiego charakteru właściciela. Wyważone, klasyczne linie łączą się z najnowocześniejszą technologią. Światła LED, elektroniczna deska rozdzielcza oraz niezwykle cichy i ekologiczny silnik. To sprawia, że Junak Vintage jest świetnym pomysłem na podkreśleniem swojego stylu.

Poznaj z bliska swojego wymarzonego Junaka w jednym z ponad 200 punktów dealerskich na terenie kraju. www.Junak.com.pl

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Na jednoslad.pl najwiecej o romecie, junak itp. Brak informacji o innych markach… chociażby Benyco, Barton. Gdzie chociażby nowy Benyco Tekken 125? Macie umowy sponsoringowe z tymi firmami? Strona robi sie malo obiektywna, niestety …

  2. Witam chętnie zobaczyłbym test i prezentacje Rometa RCR bo to co pokazali z wszą pomocom Szybcy i Wolni jest do 4 liter to mogłem sobie zobaczyc w salonie gdzie niema opcji przetestowania tego motorka Wy macie takie możliwości więc ogarnijcie ten temat (prośba)pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button