Junak M16 320/125 i wyprawa Skuterowo.com

Dzisiaj weekendowo Skuterowo.com zabiera Was na nietypową przejażdżkę, nietypowym sprzętem – Junakiem M16. Piękna, słoneczna pogoda wręcz zmusza do wybrania się gdzieś dalej.

To jazda typowo rekreacyjna i bez pośpiechu. Do takiej wyprawy M16 nadaje się idealnie. Jak ktoś ma prawo jazdy i możliwość chwilowej przesiadki na coś zupełnie innego to zgodzi się z nami, że to fajny sposób spędzania wolnego czasu.

Jest wieczór, na ulicach ruch coraz mniejszy, temperatura optymalna, a za kilka chwil będziemy podziwiać piękny zachód słońca, w nie mniej urokliwym miejscu.

I tak oto jesteśmy na miejscu. Prawda, że sceneria pasuje do tego Junaka? po 40 kilometrach M16 się studzi, a my… my robimy to samo. Temperatura wody jest wręcz idealna. Zalew Zegrzyński w taki wieczór to bajka. Mieszkańcy stolicy doceniają to miejsce i wielu przybywa tutaj skuterami i motocyklami. Droga jest naprawdę ciekawa i docenią ją miłośnicy turystyki jednośladowej. My na razie nie myślimy o powrocie. Podziwiamy zachód słońca, trwa właśnie złota godzina w czasie której zdjęcia i filmy wychodzą naprawdę pięknie, zgodzicie się?

[nggallery id=139]

Zaraz zjedzą nas komary, dlatego rozstajemy się z Zalewem Zegrzyńskim. Odpalamy Junkersa i ruszamy w stronę słońca, dosłownie.

Ruch jest teraz naprawdę niewielki i leniwie można zmierzać do domu. Teraz można poczuć kwintesencję wolności. Nie ważne czy jedzie się skuterem, motorowerem czy takim motocyklem. No to dlaczego Skuterowo.com wybrało się takim bydlakiem? Bo tak! Po prostu raz na jakiś czas można spróbować czegoś innego, czegoś co ciekawie wygląda, ma tam swoje zalety i wady… Generalnie nie ważne czym, ważne jak i gdzie. To się liczy.

Korzystajcie z sezonu, odwiedzajcie ciekawe miejsca, podróżujcie na luzie, bez pośpiechu, gdzieś, gdzie można odetchnąć od miasta i poczuć się w pełni wolnym. Samych miłych wrażeń Wam życzymy…

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. No tak, mnie pod molo z motocyklem nie chcieli wpuścić 🙂
    A tu próbka zachodów nad Zegrzem, jak ktoś lubi takie klimaty oczywiście to polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button