125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak M16 320/125 i wyprawa Skuterowo.com
4

Dzisiaj weekendowo Skuterowo.com zabiera Was na nietypową przejażdżkę, nietypowym sprzętem – Junakiem M16. Piękna, słoneczna pogoda wręcz zmusza do wybrania się gdzieś dalej.

To jazda typowo rekreacyjna i bez pośpiechu. Do takiej wyprawy M16 nadaje się idealnie. Jak ktoś ma prawo jazdy i możliwość chwilowej przesiadki na coś zupełnie innego to zgodzi się z nami, że to fajny sposób spędzania wolnego czasu.

Jest wieczór, na ulicach ruch coraz mniejszy, temperatura optymalna, a za kilka chwil będziemy podziwiać piękny zachód słońca, w nie mniej urokliwym miejscu.

 
Czytaj
REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
    • jazdy testowe Triumph
    • grill
    • 20% rabatu na odzież

I tak oto jesteśmy na miejscu. Prawda, że sceneria pasuje do tego Junaka? po 40 kilometrach M16 się studzi, a my… my robimy to samo. Temperatura wody jest wręcz idealna. Zalew Zegrzyński w taki wieczór to bajka. Mieszkańcy stolicy doceniają to miejsce i wielu przybywa tutaj skuterami i motocyklami. Droga jest naprawdę ciekawa i docenią ją miłośnicy turystyki jednośladowej. My na razie nie myślimy o powrocie. Podziwiamy zachód słońca, trwa właśnie złota godzina w czasie której zdjęcia i filmy wychodzą naprawdę pięknie, zgodzicie się?

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

[nggallery id=139]

Zaraz zjedzą nas komary, dlatego rozstajemy się z Zalewem Zegrzyńskim. Odpalamy Junkersa i ruszamy w stronę słońca, dosłownie.

Ruch jest teraz naprawdę niewielki i leniwie można zmierzać do domu. Teraz można poczuć kwintesencję wolności. Nie ważne czy jedzie się skuterem, motorowerem czy takim motocyklem. No to dlaczego Skuterowo.com wybrało się takim bydlakiem? Bo tak! Po prostu raz na jakiś czas można spróbować czegoś innego, czegoś co ciekawie wygląda, ma tam swoje zalety i wady… Generalnie nie ważne czym, ważne jak i gdzie. To się liczy.

Korzystajcie z sezonu, odwiedzajcie ciekawe miejsca, podróżujcie na luzie, bez pośpiechu, gdzieś, gdzie można odetchnąć od miasta i poczuć się w pełni wolnym. Samych miłych wrażeń Wam życzymy…

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
100%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%