Aktualnie czytasz:
Router Bassa, groźny wypadek w Piastowie
6

W czwartek 20.06.2013 w Piastowie koło Warszawy doszło do wypadku skutera Router Bassa z Skodą Octavia. W wyniku tego zdarzenia zostały ranne dwie osoby. Kierowca jednośladu i jego pasażer.

Z niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji wynika, że sprawcą wypadku jest kierujący motorowerem, który wyprzedzał niewłaściwą stroną pojazd zamierzający skręcić w prawo.

Ten wypadek to odpowiedni moment, aby przypomnieć wszystkim miłośnikom dwóch kółek o rozsądku. Trwa sezon, na naszych drogach niezwykle często można spotkać osoby poruszające się motorowerami, skuterami bez kasków, bez znajomości podstaw ruchu drogowego, bez wyobraźni. Pamiętajcie o pokorze na drodze. Pokorze w stosunku do własnych umiejętności i zasad kodeksu.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe
  Dawidsuper8
  23 czerwca 2013 at 23:56

  A no właśnie ludzie bez znajomości podstaw ruchu drogowego i wyobraźni.Mam nadzieje że szybko będzie prawko na skuter czy motorower

 • Zdjęcie profilowe
  24 czerwca 2013 at 08:27

  Przecieź wprowadzono kat Am na motorowery, to młodzież psioczy o braku sensu i łataniem budżetu kosztem najmłodszych…

 • Zdjęcie profilowe
  24 czerwca 2013 at 10:56

  Prawo nie działa wstecz, więc nic z tego 😉

 • Zdjęcie profilowe
  Dawidsuper8
  24 czerwca 2013 at 12:37

  Ale to nie tyczy sie tylko mlodziedzy ale ludzi w roznym wieku. Takie cos musi byc i to nawet wstecz dla ludzi ktorzy jezdza dlugo.

 • Zdjęcie profilowe
  Dawidsuper8
  24 czerwca 2013 at 16:53

  no i w tym tkwi problem 🙁 takie sytuacje będą się zdarzały coraz częściej z powodu dostępności skuterów i motorowerów np. w marketach.

 • Zdjęcie profilowe marbryl1
  7 lipca 2013 at 09:30

  Nie posiadanie dokumentu sprawia ze ktos jest kierowca, trzeba miec mozg a trudno go wymagac od dzieci, ktore kupuja gowna w marketach i tu na forum dostaja wskazowki jak sie zabic.Malo kontroli malo wyciagania konsekwencji lacznie z aresztem za powodowanie wypadkow przez ludzi posiadajacych przerobione kosiarki.Kontrole policji to kpina.