Router Bassa, groźny wypadek w Piastowie

W czwartek 20.06.2013 w Piastowie koło Warszawy doszło do wypadku skutera Router Bassa z Skodą Octavia. W wyniku tego zdarzenia zostały ranne dwie osoby. Kierowca jednośladu i jego pasażer.

Z niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji wynika, że sprawcą wypadku jest kierujący motorowerem, który wyprzedzał niewłaściwą stroną pojazd zamierzający skręcić w prawo.

Ten wypadek to odpowiedni moment, aby przypomnieć wszystkim miłośnikom dwóch kółek o rozsądku. Trwa sezon, na naszych drogach niezwykle często można spotkać osoby poruszające się motorowerami, skuterami bez kasków, bez znajomości podstaw ruchu drogowego, bez wyobraźni. Pamiętajcie o pokorze na drodze. Pokorze w stosunku do własnych umiejętności i zasad kodeksu.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

6 opinii

  1. A no właśnie ludzie bez znajomości podstaw ruchu drogowego i wyobraźni.Mam nadzieje że szybko będzie prawko na skuter czy motorower

  2. Ale to nie tyczy sie tylko mlodziedzy ale ludzi w roznym wieku. Takie cos musi byc i to nawet wstecz dla ludzi ktorzy jezdza dlugo.

  3. no i w tym tkwi problem 🙁 takie sytuacje będą się zdarzały coraz częściej z powodu dostępności skuterów i motorowerów np. w marketach.

  4. Nie posiadanie dokumentu sprawia ze ktos jest kierowca, trzeba miec mozg a trudno go wymagac od dzieci, ktore kupuja gowna w marketach i tu na forum dostaja wskazowki jak sie zabic.Malo kontroli malo wyciagania konsekwencji lacznie z aresztem za powodowanie wypadkow przez ludzi posiadajacych przerobione kosiarki.Kontrole policji to kpina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button