Aktualnie czytasz:
Gdzie jest problem? Dwa tragiczne wypadki z udziałem motocyklistów w prawie jednym czasie
5

W poniedziałek 31. lipca doszło do dwóch tragicznych w skutkach wypadków z udziałem motocyklistów na drogach województwa śląskiego. Przyczyny wydają się być podobne. Gdzie tkwi problem?

Jak podają ogólnopolskie media, do pierwszego wypadku doszło ok. godziny 2:30 w nocy w Pisarzowicach obok Bielska-Białej. W różnych publikacjach można wyczytać mniej więcej wspólną treść: Z nieznanych jeszcze przyczyn mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Zginął na miejscu. Dosłownie kilka godzin później na drodze wojewódzkiej 942 w okolicach Wisły doszło do kolejnego wypadku. 28-latek stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierki i kolejno w ogrodzenie posesji. Także zginął na miejscu.

Powiedzcie mi: gdzie tkwi problem? 

Źródło / foto: KPP Cieszyn

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
88%
 • Zdjęcie profilowe jas13
  1 sierpnia 2017 at 14:55

  Powód jest banalny ponad 30 stopni na plusie i sucha nawierzchnia, już te dwa elementy sprawiają, że kierowcy mogą przeceniać swoje możliwości.

 • Jakub
  1 sierpnia 2017 at 15:40

  Sucha nawierzchnia, brak wyobraźni i co najważniejsze NADMIERNA PRĘDKOŚĆ. Apeluje do Was. Chroni Was tylko kas, który przy wysokiej prędkości nie uratuje waszego życia!!!! A na nieszczęście możecie kogoś zabić lub okaleczyć do końca życia.

 • rawla
  1 sierpnia 2017 at 17:20

  „Powiedzcie mi: gdzie tkwi problem? ” – w głowie.

 • Marcin
  2 sierpnia 2017 at 14:06

  za szybko, źle oszacowany zakręt, odjęcie gazu i barierka

 • Reynart
  2 sierpnia 2017 at 23:04

  Problem tkwi w „lubię zapierdalać” Panowie na tor nie na ulice….