Aktualnie czytasz:
Gdzie jest problem? Dwa tragiczne wypadki z udziałem motocyklistów w prawie jednym czasie
5

W poniedziałek 31. lipca doszło do dwóch tragicznych w skutkach wypadków z udziałem motocyklistów na drogach województwa śląskiego. Przyczyny wydają się być podobne. Gdzie tkwi problem?

Jak podają ogólnopolskie media, do pierwszego wypadku doszło ok. godziny 2:30 w nocy w Pisarzowicach obok Bielska-Białej. W różnych publikacjach można wyczytać mniej więcej wspólną treść: Z nieznanych jeszcze przyczyn mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Zginął na miejscu. Dosłownie kilka godzin później na drodze wojewódzkiej 942 w okolicach Wisły doszło do kolejnego wypadku. 28-latek stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierki i kolejno w ogrodzenie posesji. Także zginął na miejscu.

Powiedzcie mi: gdzie tkwi problem? 

Źródło / foto: KPP Cieszyn

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
88%
 • Zdjęcie profilowe jas13
  1 sierpnia 2017 at 14:55

  Powód jest banalny ponad 30 stopni na plusie i sucha nawierzchnia, już te dwa elementy sprawiają, że kierowcy mogą przeceniać swoje możliwości.

 • Jakub
  1 sierpnia 2017 at 15:40

  Sucha nawierzchnia, brak wyobraźni i co najważniejsze NADMIERNA PRĘDKOŚĆ. Apeluje do Was. Chroni Was tylko kas, który przy wysokiej prędkości nie uratuje waszego życia!!!! A na nieszczęście możecie kogoś zabić lub okaleczyć do końca życia.

 • rawla
  1 sierpnia 2017 at 17:20

  “Powiedzcie mi: gdzie tkwi problem? ” – w głowie.

 • Marcin
  2 sierpnia 2017 at 14:06

  za szybko, źle oszacowany zakręt, odjęcie gazu i barierka

 • Reynart
  2 sierpnia 2017 at 23:04

  Problem tkwi w “lubię zapierdalać” Panowie na tor nie na ulice….