125 ccm
Aktualnie czytasz:
Przesiądź się na własne dwa kółka od Junaka. Obecnie jest na to bardzo dobry moment
0

Własny jednoślad to nie tylko sposób na skrócenie czasu dojazdu do pracy. To również optymalizacja domowego budżetu za sprawą niskich kosztów eksploatacji, ale także alternatywa dla zatłoczonej komunikacji miejskiej. W weekendy z kolei motocykl to szansa na relaks, poczucie wolności i odkrywanie Polski na nowo.

Obecna sytuacja to dobry moment aby rozważyć zakup motocykla 125 lub skutera, do którego prowadzenia nie są wymagane dodatkowe uprawnienia prócz prawa jazdy kategorii B. Po tygodniach izolacji pora na nowo rozbudzić marzenia na własnych dwóch kółkach. Salony motocyklowe są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a urzędy bez problemu zarejestrują nowy pojazd. Warto więc przyjrzeć się ofercie marki Junak, bo jest w czym wybierać.

Junak M14

Motocykl klasy 125 to również bardzo dobra alternatywa dla komunikacji miejskiej i samochodu.

Kolekcja marki łączy kilka segmentów jednośladów. Od lekkiego i niewymagającego Junaka 125 Racer z elektronicznym wtryskiem, przez najpopularniejszego w kolekcji M12 Vintage po turystyczną propozycję w postaci Junaka RX One 125. W przypadku wszystkich propozycji klasy 125, nie jest wymagane nic poza prawem jazdy kat. B posiadanym od minimum 3 lat.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Junak 125 Racer

Dziś istotny pozostaje także stosunek ceny do jakości w przypadku nowego motocykla. Na przestrzeni lat Junak skupił się przede wszystkim na rozwoju stosowanych technologii oraz sprostaniu wymaganiom ekologicznym.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Wszystkie pojazdy spełniają normy emisji Euro 4, zasilane są gaźnikami elektronicznymi lub poprzez wtrysk paliwa. Przy tym istotna jest niezawodność konstrukcji i budowanie zaufania wśród posiadaczy jednośladów tej marki.

Więcej informacji o motocyklach oraz skuterach Junak znajdziesz na stronie www.junak.com.pl

Jaka jest Twoja reakcja?
60%
10%
30%