Aktualnie czytasz:
Festival Triumph – spotkanie miłośników motocykli Triumph już 18 września
0

Już niebawem, bo 18 września wielkie święto fanów motocykli Triumph. Triumph Festival na torze Modlin, to impreza, na której żaden motocyklista nie będzie się nudzić. Widzimy się na miejscu?

„Festival Triumph – spotkanie miłośników motocykli Triumph”, bo tak nazywa się tegoroczna impreza, odbędzie się w podwarszawskim Modlinie. Miejsce to zapewnia szereg przeróżnych atrakcji dla każdego motocyklisty.

Są podmiejskie kręte drogi, są tereny do zjechania z asfaltu, jest wreszcie tor wyścigowy. Wszystko to pozwala przekonać się o walorach wszystkich motocykli będących w ofercie brytyjskiego producenta.

Organizatorem jest Triumph Polska i zaplanował jazdy w każdym z dostępnych terenów. W planach m.in. szkolenie i track day na ODTJ Modlin prowadzone przez Artura Wajdę – byłego zawodnika i Mistrza WMMP oraz wycieczki po trasie asfaltowej, adventure i off-road. W przypadku tej ostatniej opcji wymagane są kostkowe opony. W trakcie wyjazdów adventure i off-road będzie można podszkolić się z jazdy w terenie od instruktorów Proenduro.pl, a także sprawdzić możliwości modeli nacechowanych przygodą.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Do dyspozycji z resztą będą niemal wszystkie testówki Triumpha, więc grzechem by było przepuścić taką okazję. Zapisy na jazdy testowe odbędą się na miejscu.

Koszty uczestnictwa to 190 zł (właściciele motocykli Triumph), 290 zł (właściciele motocykli innych marek) oraz 50 zł za osobę towarzyszącą. Zlot jest jednodniowy i trwa od 9:00 do 18:00.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Więcej informacji na stronie wydarzeniawww.eventy.triumphpolska.pl

Wszelkie aktualności znaleźć można także na fb stronie wydarzenia: Festival Triumph

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%