Aktualnie czytasz:
Egzaminy na prawo jazdy wszystkich kategorii zawieszone przez koronawirusa
0

Egzaminy na prawo jazdy wszystkich kategorii zawieszone przez koronawirusa

autor: Piotr Ganczarski13 marca 2020

Zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wpływa na pracę wielu publicznych miejsc i placówek. Do listy dołączyły właśnie ośrodki ruchu drogowego.

Jeśli planowałeś rozpoczęcie sezonu od zdania egzaminu na motocyklowe prawo jazdy, to niestety mamy dla ciebie smutną wiadomość. Wszystkie egzaminy w WORD-ach zostały wstrzymane. Ośrodki nie przeprowadzają żadnych działań, a placówki – jedna po drugiej, zostają zamykane. Na jak długo? Tego jeszcze nikt nie wie.

 

”W trosce o zdrowie osób egzaminowanych oraz pracowników od dnia 12 marca do odwołania, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wstrzymuje przeprowadzanie egzaminów państwowych w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy oraz wstrzymuje przeprowadzanie szkoleń.” – taką informację możemy znaleźć w specjalnym komunikacie, jaki wystosował WORD w Bielsku-Białej.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 

Wznowienie egzaminów ma podobno mieć miejsce 26 marca, ale ten termin może także ulec zmianie. Na razie więc wszystkim kursantom pozostaje czekać na kolejne informacje.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jeżeli już opłaciłeś egzamin, nie martw się. Opłata będzie nadal ważna, zmieni się jedynie termin przystąpienia do egzaminu.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
50%
50%