Egzaminy na prawo jazdy wszystkich kategorii zawieszone przez koronawirusa

Zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wpływa na pracę wielu publicznych miejsc i placówek. Do listy dołączyły właśnie ośrodki ruchu drogowego.

Jeśli planowałeś rozpoczęcie sezonu od zdania egzaminu na motocyklowe prawo jazdy, to niestety mamy dla ciebie smutną wiadomość. Wszystkie egzaminy w WORD-ach zostały wstrzymane. Ośrodki nie przeprowadzają żadnych działań, a placówki - jedna po drugiej, zostają zamykane. Na jak długo? Tego jeszcze nikt nie wie.

 

”W trosce o zdrowie osób egzaminowanych oraz pracowników od dnia 12 marca do odwołania, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wstrzymuje przeprowadzanie egzaminów państwowych w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy oraz wstrzymuje przeprowadzanie szkoleń.” - taką informację możemy znaleźć w specjalnym komunikacie, jaki wystosował WORD w Bielsku-Białej.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

 

Wznowienie egzaminów ma podobno mieć miejsce 26 marca, ale ten termin może także ulec zmianie. Na razie więc wszystkim kursantom pozostaje czekać na kolejne informacje.

Jeżeli już opłaciłeś egzamin, nie martw się. Opłata będzie nadal ważna, zmieni się jedynie termin przystąpienia do egzaminu.

 

Inne publikacje na ten temat:
[trending]

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button