Egzaminy na prawo jazdy wszystkich kategorii zawieszone przez koronawirusa

Zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wpływa na pracę wielu publicznych miejsc i placówek. Do listy dołączyły właśnie ośrodki ruchu drogowego.

Jeśli planowałeś rozpoczęcie sezonu od zdania egzaminu na motocyklowe prawo jazdy, to niestety mamy dla ciebie smutną wiadomość. Wszystkie egzaminy w WORD-ach zostały wstrzymane. Ośrodki nie przeprowadzają żadnych działań, a placówki – jedna po drugiej, zostają zamykane. Na jak długo? Tego jeszcze nikt nie wie.

 

”W trosce o zdrowie osób egzaminowanych oraz pracowników od dnia 12 marca do odwołania, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wstrzymuje przeprowadzanie egzaminów państwowych w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy oraz wstrzymuje przeprowadzanie szkoleń.” – taką informację możemy znaleźć w specjalnym komunikacie, jaki wystosował WORD w Bielsku-Białej.

 

Wznowienie egzaminów ma podobno mieć miejsce 26 marca, ale ten termin może także ulec zmianie. Na razie więc wszystkim kursantom pozostaje czekać na kolejne informacje.

Jeżeli już opłaciłeś egzamin, nie martw się. Opłata będzie nadal ważna, zmieni się jedynie termin przystąpienia do egzaminu.

 

[trending]

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button