Dni otwarte MODEKA w najbliższy weekend w Poznaniu i Świdnicy 

Już w najbliższy weekend 5-6 kwietnia MODEKA zaprasza na dni otwarte w dwóch salonach – w Poznaniu i Świdnicy. Podczas imprez możliwość przetestowania odzieży Modeka, poradzenia się doświadczonych sprzedawców i zrobienia zakupów w promocyjnych cenach. 

5-6 kwietnia to data, którą już teraz musisz zarezerwować w swoim motocyklowym kalendarzu! Właśnie w tych dniach odbędą się dni otwarte w Salonie Motorway Poznań oraz w Salonie MODEKA Świdnica. 

MODEKA Poznań – dni otwarte

Odwiedzenie salonu Motorway w Poznaniu to świetna okazja do zapoznanie się z bogatą i pełną atrakcyjnych nowości ofertą salonu. Do dego można będzie połączyć ze świetną zabawą w motocyklowym klimacie oraz licznymi atrakcjami. Ekipa obsługująca salon Motorway tym razem idzie ostro po bandzie, dlatego będzie to niepowtarzalna okazja by m.in. sprawdzić się na symulatorze wheelie od Team Xtreme, przekonać się jak jedzie się na „pijanym rowerze”, docenić serwowany catering, czy zgarnąć atrakcyjne nagrody, które będą czekać na wszystkich odwiedzjących w licznych konkursach i zabawach. 

Podczas imprezy będzie także można przetestować wybrane kaski Shoei oraz odzież motocyklową Modeka. Dni Otwarte to również świetna okazja, by skorzystać z atrakcyjnych ofert na wybrany asortyment. Salon Motorway Poznań to wyjątkowe miejsce na motocyklowej mapie Wielkopolski, gdzie fachowa obsługa, motocyklowy klimat oraz szeroka oferta odzieży i akcesoriów motocyklowych łączą się w unikalny sposób, tworząc przyjazne miejsce dla fanów wszystkich jednośladów.

Rezerwujcie termin 5-6 kwietnia, zabierzcie koniecznie znajomych i przyjaciół i zajrzyjcie w tych dniach na ul. Romana Maya 1 w Poznaniu, bo naprawdę będzie się działo! Więcej informacji: https://www.facebook.com/MotorwayPoznan/

Dni Otwarte MODEKA Świdnica 

W najbliższy weekend zapoznać się z ofertą Modeki będzie można także zapoznać się w Świdnicy. Tak samo jak w Poznaniu, podczas imprezy moc atrakcji. Będzie to niepowtarzalna okazja by m.in. spotkać się z Marcinem Dąbrowskim – utytułowanym zawodnikiem słowackich Mistrzostw Superbike, który jest także licencjonowanym instruktorem PZM w sporcie motocyklowym. To świetna możliwość by zgłębić wiedzę nt. sportów motocyklowych „od kuchni”, a także otrzymać szansę uczestnictwa w szkoleniu prowadzonym przez Marcina – nagroda trafi do jednego z wybranych uczestników wydarzenia. Nie zabraknie także innych atrakcyjnych nagród oraz serwowanego na miejscu cateringu.

Zapraszamy do Salonu Modeka Świdnica zlokalizowanego w Słotwinie 65A. Już 5-6 kwietnia! Więcej informacji: https://www.facebook.com/ModekaSwidnica/

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button