Aktualnie czytasz:
Dni Otwarte w Salonach Modeki: rozpoczęcie sezonu motocyklowego we Wrocławiu i Świdnicy
0

Pogoda za oknem robi się coraz bardziej wiosenna i, zgodnie z naszymi prognozami, już niebawem zaroi się na ulicach od jednośladów. Świetną okazją do odpowiedniego rozpoczęcia sezonu motocyklowego dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska i nie tylko będą dni otwarte w salonach Modeka Wrocław oraz Modeka Świdnica.

Pierwsza z imprez odbędzie się w zlokalizowanym w Słotwinie 65A Salonie Modeka Świdnica, gdzie w dniach 27-28 marca na wszystkich odwiedzających będzie czekać nie tylko bogaty asortyment odzieży i akcesoriów motocyklowych, ale także specjalnie na tę okazję pojawi się prawdziwa Wheelie Machnie,  czyli symulator jazdy na gumie, na którym każdy z chętnych będzie mógł pod okiem instruktora poczuć o co chodzi w tym sporcie i jak bezpiecznie dawać na koło z garści, lub z klamy. W programie także spotkanie z Marcinem Dąbrowskim vel. „Ninja” – utytułowanym zawodnikiem klasy Superbike oraz licencjonowanym instruktorem PZM w sporcie motocyklowym. Marcin przybliży wszystkim chętnym arkana ścigania po torze i odpowiedniej techniki jazdy sportowej. Nie zabraknie także pysznego żarełka z grilla i dobrej muzyki.

Na wszystkich, którzy w tych dniach odwiedzą świdnicki salon, czekać będą upominki i gadżety oraz rabaty i promocje na wybrany asortyment salonu.
Odbędzie się także wycieczka po urokliwych okolicach Świdnicy, w której udział będą mogli wziąć wszyscy chętni wraz z ekipą organizatora.

Podobne atrakcje czekać będą na wszystkich, którzy pojawią się tydzień później, tj. w dniach 4-5 kwietnia, w mieszczącym się przy ulicy Gajowickiej 114-116 Salonie Modeka Wrocław. Z ta różnicą, że we Wrocławiu, w miejsce symulatora wheelie, pojawi się symulator schodzenia na kolano wraz z profesjonalnym instruktorem z Claifornia Superbike School, a także odbędzie się prezentujący nowości z oferty Modeka 2020 pokaz mody.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Więcej aktualności związanych z wydarzeniami znajdziecie pod tymi linkami:
Dni Otwarte Salon Modeka Wrocław

Dni Otwarte Salon Modeka Świdnica

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Imprezy odbędą się weekend po weekendzie, więc nic nie stoi na przeszkodzie by wziąć udział w obydwóch. W końcu trasę z Wrocławia do podświdnickiej Słotwiny można zaplanować bardzo malowniczo. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%