Dni Otwarte w Salonach Modeki: rozpoczęcie sezonu motocyklowego we Wrocławiu i Świdnicy

Pogoda za oknem robi się coraz bardziej wiosenna i, zgodnie z naszymi prognozami, już niebawem zaroi się na ulicach od jednośladów. Świetną okazją do odpowiedniego rozpoczęcia sezonu motocyklowego dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska i nie tylko będą dni otwarte w salonach Modeka Wrocław oraz Modeka Świdnica.

Pierwsza z imprez odbędzie się w zlokalizowanym w Słotwinie 65A Salonie Modeka Świdnica, gdzie w dniach 27-28 marca na wszystkich odwiedzających będzie czekać nie tylko bogaty asortyment odzieży i akcesoriów motocyklowych, ale także specjalnie na tę okazję pojawi się prawdziwa Wheelie Machnie,  czyli symulator jazdy na gumie, na którym każdy z chętnych będzie mógł pod okiem instruktora poczuć o co chodzi w tym sporcie i jak bezpiecznie dawać na koło z garści, lub z klamy. W programie także spotkanie z Marcinem Dąbrowskim vel. „Ninja” – utytułowanym zawodnikiem klasy Superbike oraz licencjonowanym instruktorem PZM w sporcie motocyklowym. Marcin przybliży wszystkim chętnym arkana ścigania po torze i odpowiedniej techniki jazdy sportowej. Nie zabraknie także pysznego żarełka z grilla i dobrej muzyki.

Na wszystkich, którzy w tych dniach odwiedzą świdnicki salon, czekać będą upominki i gadżety oraz rabaty i promocje na wybrany asortyment salonu.
Odbędzie się także wycieczka po urokliwych okolicach Świdnicy, w której udział będą mogli wziąć wszyscy chętni wraz z ekipą organizatora.

Podobne atrakcje czekać będą na wszystkich, którzy pojawią się tydzień później, tj. w dniach 4-5 kwietnia, w mieszczącym się przy ulicy Gajowickiej 114-116 Salonie Modeka Wrocław. Z ta różnicą, że we Wrocławiu, w miejsce symulatora wheelie, pojawi się symulator schodzenia na kolano wraz z profesjonalnym instruktorem z Claifornia Superbike School, a także odbędzie się prezentujący nowości z oferty Modeka 2020 pokaz mody.

Więcej aktualności związanych z wydarzeniami znajdziecie pod tymi linkami:
Dni Otwarte Salon Modeka Wrocław

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Dni Otwarte Salon Modeka Świdnica

Imprezy odbędą się weekend po weekendzie, więc nic nie stoi na przeszkodzie by wziąć udział w obydwóch. W końcu trasę z Wrocławia do podświdnickiej Słotwiny można zaplanować bardzo malowniczo. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

 

[trending]

Czytaj dalej

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button