Dni otwarte w Motocyklowej Fabryce Adrenaliny - wbijajcie koniecznie!

W skrócie
  • Motocyklowa Fabryka Adrenaliny zaprasza na Dni Otwarte
  • Moc pojazdów do testowania oraz fajne promocje czekają na wszystkich motocyklistów w dniach 16-17 lipca

Już dziś, tj. w piątek (16 lipca) i w sobotę, w podwarszawskiej Motocyklowej Fabryce Adrenaliny odbędą się dni otwarte. Będzie się działo i będzie bardzo motocyklowo.

Zaprezentowany program imprezy jest bardzo bogaty i z pewnością jest to dobry pomysł na motocyklowy weekend. Dlaczego?

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to wielkie centrum motocyklowe, mieszczące się zaledwie 5 minut drogi, od lotniska Okęcie, przy trasie „katowickiej” w podwarszawskich Łazach. Dni Otwarte, to kolejna już impreza z serii motocyklowych spotkań w tym charakterystycznym miejscu prowadzonym przez prawdziwych pasjonatów.

Ekipa Motocyklowej Fabryki Adrenaliny przygotowała dla swoich gości potężną flotę maszyn testowych Kawasaki, Benelli i Kymco. Pośród nich znajdziecie Kawasaki Versys 1000, Z900 i Z125, Vulcan, Ninja650, Benelli 125, 302 Sport, Imperiale 400, TRK 505, 502C oraz Kymco AK 550 i Downtown 350.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Specjalnie na tą okazję salon przygotował przeceny sięgające 25%, a do specjalnej oferty, zarówno dla Pań jak i Panów, wytypowano naprawdę smakowite kąski z oferty marek FOX Racing, John Doe, SW-Motech, Ozone czy Rebelhorn.

Dni otwarte MFA stały się także okazją, do wprowadzenia Wakacyjnej promocji Kawasaki. Od teraz, każdy kupiony w MFA Kawasaki Z650 lub Ninja 650 będzie doposażony – do wyboru, w przedłużoną, 4-letnią gwarancję lub w oryginalny tankbag, razem z systemem montażu.

Mistrz Świata WSBK zdał na motocyklowe prawo jazdy!

Dla swoich gości załoga Motocyklowej Fabryki Adranaliny, przygotowała grill – także w opcji vege, oraz napoje. Szef kuchni, Bartek, zadba o Wasze podniebienia!

Organizatorzy zapraszają do Motocyklowej Fabryki Adrenaliny już w dniach 16 lipca, od 10:00 do 20:00 oraz w sobotę 17 lipca od 10:00 do 18:00.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia, na Facebook: https://www.facebook.com/events/212022650691830?ref=newsfeed

oraz na stronie internetowej Motocyklowej Fabryki Adrenaliny; www.mfamotocykle.pl

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button