Aktualnie czytasz:
Romet Arrow Fly: Ścigacz 50 ccm w dwusuwie
7
Publikacja Prasowa

Moda powoduje zapotrzebowanie. Romet szybko reaguje na oczekiwanie młodych i wprowadza w 2014 na rynek nowy model: duży ścigacz dla użytkowników już  od lat 14-tu. Wkrótce w ofercie znajdzie się też motocykl w wersji z dwusuwowym silnikiem o mocy 6,5 KM chłodzony cieczą o jeszcze lepszych parametrach jezdnych.

To, że nie posiadasz jeszcze prawa jazdy nie oznacza, że nie możesz jeździć w dynamicznym stylu. Romet Arrow Fly, to maszyna nawiązująca stylistycznie do najszybszych motocykli.  Czterobiegowy silnik i aerodynamiczne owiewki pomogą młodemu kierowcy  wkroczyć w świat maszyn sportowych. Arrow Fly, nowość w ofercie Rometu na rok 2014 to sportowy styl od lat 14-stu. Motorower napędzany silnikiem czterosuwowym o mocy 4KM, dopracowany układ wydechowy zwiększa moc motoroweru jednocześnie zapewnia basowe brzmienie. Stylistyka i malowanie jak w rasowym motocyklu sportowym. Lusterka na przedniej owiewce siedzenie osadzone nisko za zbiornikiem pochylona pozycja za kierownicą. Nowoczesności nadaje ledowe oświetlenie z przodu oraz z tyłu, cyfrowy licznik  z centralnie umieszczonym obrotomierzem. Podniesiony tył oraz siedzenie pokryte antypoślizgowym materiałem daje większą kontrolę nad pojazdem. Szerokie opony przód 110/70-17, tył 140/70-17; w połączeniu z dwoma hamulcami tarczowymi zapewnia dobre parametry jezdne.

Motocykl już od marca dostępny w wersji czterosuwowej. Oczekiwany przez młodych użytkowników  motocykl w wersji z dwusuwowym silnikiem o mocy 6,5 KM chłodzony cieczą o jeszcze lepszych parametrach jezdnych,  wkrótce znajdzie się w sprzedaży w punktach handlowych Sieci Romet.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
57%
Interesujące
29%
heh...
0%
Że co?
14%
Grrrr!
0%
Smutne
0%