Aktualnie czytasz:
Romet Arrow Fly: Ścigacz 50 ccm w dwusuwie
7
Publikacja Prasowa

Moda powoduje zapotrzebowanie. Romet szybko reaguje na oczekiwanie młodych i wprowadza w 2014 na rynek nowy model: duży ścigacz dla użytkowników już  od lat 14-tu. Wkrótce w ofercie znajdzie się też motocykl w wersji z dwusuwowym silnikiem o mocy 6,5 KM chłodzony cieczą o jeszcze lepszych parametrach jezdnych.

To, że nie posiadasz jeszcze prawa jazdy nie oznacza, że nie możesz jeździć w dynamicznym stylu. Romet Arrow Fly, to maszyna nawiązująca stylistycznie do najszybszych motocykli.  Czterobiegowy silnik i aerodynamiczne owiewki pomogą młodemu kierowcy  wkroczyć w świat maszyn sportowych. Arrow Fly, nowość w ofercie Rometu na rok 2014 to sportowy styl od lat 14-stu. Motorower napędzany silnikiem czterosuwowym o mocy 4KM, dopracowany układ wydechowy zwiększa moc motoroweru jednocześnie zapewnia basowe brzmienie. Stylistyka i malowanie jak w rasowym motocyklu sportowym. Lusterka na przedniej owiewce siedzenie osadzone nisko za zbiornikiem pochylona pozycja za kierownicą. Nowoczesności nadaje ledowe oświetlenie z przodu oraz z tyłu, cyfrowy licznik  z centralnie umieszczonym obrotomierzem. Podniesiony tył oraz siedzenie pokryte antypoślizgowym materiałem daje większą kontrolę nad pojazdem. Szerokie opony przód 110/70-17, tył 140/70-17; w połączeniu z dwoma hamulcami tarczowymi zapewnia dobre parametry jezdne.

Motocykl już od marca dostępny w wersji czterosuwowej. Oczekiwany przez młodych użytkowników  motocykl w wersji z dwusuwowym silnikiem o mocy 6,5 KM chłodzony cieczą o jeszcze lepszych parametrach jezdnych,  wkrótce znajdzie się w sprzedaży w punktach handlowych Sieci Romet.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
57%
14%
0%