Junak Vintage 50 ccm: Nowość 2014 wkrótce w sprzedaży

Junak Vintage 50 ccm do zobaczenia od 28.02.2014 na Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2014 w Warszawie oraz sieci dealerskiej. To pierwszy retro skuter tej marki.

Jak mówi Karol Kopytek: Prezentujemy jedną z nowości w kolekcji JUNAK 2014 - model VINTAGE to pierwszy skuter retro w naszej ofercie. Cyfrowo-analogowy zestaw wskaźników, lampa oraz kierunkowskazy LED w połączeniu z legendarną linią nadwozia włoskich skuterów tworzą doskonałą propozycję jednośladu, którym zwrócisz na siebie uwagę! Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - kremowy i czarny. W punktach dealerskich JUNAK od 28 marca!

Sugerowana cena detaliczna 4.999 PLN.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Inne publikacje na ten temat:

19 opinii

 1. White City 50 od Rometa kosztuje 6 tys. Cała ta nowa linia w Romecie jest taka droga, może z lepszej fabryki wzięli lub z tej samej z lepszych materiałów.

 2. zastanówmy się….hmmmm….NIE?
  bo i po co?
  Tak długo jak romet bedzie miał 20-30% udział w rynku bez dodatkowego inwestowani w jakość kompletnie nie musi robić nic ponad niezbędne minimum. Czyli dostarczyć towar.

 3. Więc właśnie. Na zdjęciach prezentują się nader okazale. Jeżeli wraz z dość wygórowaną ceną idzie wysoka jakość, zapłaciłbym piątaka. Pytanie tylko, czy coś zrobili z wykonaniem?

 4. Ale jaki problem – jak nie podoba się cena i chińskie koneksje, to przecież każdy może sobie kupić porządną, zrobioną rękami białego człowieka, Vespę za 11,5 tysięcy peelenów. Tylko musi przebić się przez te zwabione sztucznie napędzaną modą tłumy klientów oblężających salony Vespy i masowo kupujących klasyki 🙂

 5. Na razie wciąż jeszcze nie mają go w firmowym salonie (Wro). Chcę go zobaczyć na żywo. Jeśli ocena wypadnie pozytywnie, to może już wkrótce podzielę się wrażeniami z jazdy 🙂

 6. Zostałam szczęśliwą posiadaczką Junaka Vintage. Już się z nim oswoiłam, bardzo sobie go chwalę. Jedyną rzeczą, która nie daje mi spokoju jest to, że nie potrafię ustawić zegara ;] Czy mogę liczyć na Waszą podpowiedź? (Proszę o nieuszczypliwe komentarze :))

 7. Agata napisał:

  Zostałam szczęśliwą posiadaczką Junaka Vintage. Już się z nim oswoiłam, bardzo sobie go chwalę. Jedyną rzeczą, która nie daje mi spokoju jest to, że nie potrafię ustawić zegara ;] Czy mogę liczyć na Waszą podpowiedź? (Proszę o nieuszczypliwe komentarze :))

  zobacz w instrukcji
  a jak nie ma to chociaż powiedz czy są tam jakieś guziki

 8. Zrób zdjęcie deski rozdzielczej, żeby można było obejrzeć to na własne oczy. Gdzieś musi być jakiś przycisk – niekoniecznie przy zegarze. Mogą być przy manetkach.

 9. HugoBoss napisał:

  A ja tak myślałem czy nie ma przycisku w tym schowku bo na zdjęciach nigdzie nie było widac. U mnie w Kymco jest bezpośrednio na liczniku.

  Bo to Kymco i wszystko na swoim miejscu a nie Juzek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button