#TAKTRZAŻYĆ – odcinek 6 z Jarosławem Maznasem już dzisiaj o godzinie 20:00! Poznajcie prawdziwego MANIAKA!

Wywiady, rozmowy, blaski fleszy i wy - spotykamy się co tydzień w RRMoto w Warszawie!

W skrócie
 • Widzimy się ponownie już jutro w salonie RRMoto w Warszawie i przed telewizorami
 • Gościem dzisiejszego programu będzie Jarosław Maznas, czyli prawdziwy maniak motoryzacji, dziennikarz radiowy i telewizyjny, a do tego redaktor wielu pism o samochodach
 • Widzimy się punktualnie o godzinie 20:00!

Czas pędzi jak szalony, a my mamy już kolejny czwartek, co wiąże się oczywiście z nadchodzącą emisją kolejnego odcinka naszego programu #TAKTRZAŻYĆ. Dziś o godzinie 20:00 w salonie RRMoto w Warszawie gościć będziemy prawdziwego motoryzacyjnego maniaka, osobę tworzącą motoryzacyjny świat w Polsce od wielu lat i obecnie ambasadora marki Suzuki – poznajcie Jarka Maznasa! 

“Gdy emocje już opadną…”, a nie – to akurat w przypadku naszego portalu i co rusz pojawiających się pomysłów jest niemożliwe. Czas pędzi jak szalony i kolejny czwartek nadszedł szybciej niż mogłoby się wydawać. Standardowo już po raz kolejny spotykamy się dzisiaj w salonie RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37, ale również przed ekranami waszych komputerów, telefonów i telewizorów, aby rozpocząć kolejny, czyli szósty już odcinek programu motoryzacyjnego na żywo #TAKTRZAŻYĆ!

Wiem, nasz dzisiejszy gość był już zapowiadany i rozpocząć miał naszą serię, ale wygryziony został przez Leszka, czyli założyciela portalu www.jednoslad.pl, który w sposób dosadny i zarazem wyjątkowo ciekawy przedstawił wszystkie tajniki, ciekawostki i historie, które wiązały się z założeniem portalu, na którym właśnie się znajdujecie. Dziś nie przewidujemy takich zwrotów akcji, chociaż doskonale wiecie, że w naszym przypadku wszystko jest możliwe.

Najważniejsze informacje:

 1. Szósty odcinek programu programu live #TAKTRZAŻYĆ odbędzie się już dzisiaj o godzinie 20:00 w RRMoto w Warszawie.
 2. Gościem programu będzie Jarosław Maznas – prawdziwy motoryzacyjny maniak – jeden ze współzałożycieli programu Automaniak, dziennikarz motoryzacyjny, radiowy i redaktor wielu pism o samochodach.
 3. Program będzie można oglądać na żywo w RRMoto, ale transmitowany będzie także live na naszym kanale na YouTube.

Człowiek automaniak, maniak motoryzacji i generalnie maniak

Gościem pierwszego odcinka, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 20:00 będzie wyjątkowa osoba w świecie motoryzacji, czyli Jarosław Maznas – redaktor i dziennikarz motoryzacyjny znany głównie z kanału TVN Turbo, który od początku swojej kariery związany jest na różne sposoby zarówno z motocyklami, jak i samochodami. Prawdziwy ekspert, który o motoryzacji wie wszystko. Dodatkowo ambasador marki Suzuki, która na przestrzeni dwóch ostatnich lat w swojej gamie zrobiła prawdziwą rewolucję. Tematów do rozmów będzie zatem mnóstwo, a was nie może zabraknąć zarówno osobiście, jak i przed ekranami. Czy media motoryzacyjne to jest dno?

Poprzedni odcinek to były niezłe JAJA!

Była Wielkanoc, więc obok żurku i kiełbasy nie mogło zabraknąć jaj! Śmiechu było co nie miara, ale ukryta misja tego spotkania była zupełnie inna – zdrowie wszystkich motocyklistów, bez wyjątków. Rozmawialiśmy o jajkach – naszych i waszych, a w salonie RRMoto gościliśmy Radosława Srokę z ekipy The Distinguished Gentelman’s Ride oraz urologa Piotrka Dzigowskiego. Koniecznie wpadnijcie zapoznać się z piątym już odcinekiem #TAKTRZAŻYĆ, bo zdecydowanie zaliczmy go do tych z kategorii niezwykle ważnych. Zapraszamy na spotkanie, które może uratować Ci tyłek, ale również jaja!

 

#TAKTRZAŻYĆ

#TAKTRZAŻYĆ to zupełnie nowa seria, której jeszcze w Polsce nie było. Przygotowaliśmy dla was cotygodniowy cykl spotkań z wyjątkowymi osobami, których gościć będziemy w naszym studio live w RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Tam spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 20:00, aby wspólnie porozmawiać na tematy zarówno motocyklowe, jak i te, które niekoniecznie mogą ich dotyczyć. Sami zauważycie jednak pewną zależność, że każdy gość będzie miał dla was garść naprawdę genialnych informacji, które z pewnością wykorzystacie zarówno w życiu codziennym, jak i przemierzając kilometry waszym jednośladem.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Garść informacji o programie #TAKTRZAŻYĆ:

 • KIEDY? Każdy czwartek o godzinie 20:00 (z wyjątkami)
 • GDZIE? RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37
 • DLA KOGO? Dla wszystkich chętnych
 • W JAKIEJ FORMIE? Live z udziałem publiczności
 • TRANSMISJA? YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery
 • KTO POPROWADZI? Tobiasz Kukieła i Piotr Ganczarski
 • KTO BĘDZIE GOŚCIEM? Lista jest długa i zawiera fantastyczne osoby – nie pożałujecie

LINK DO NASZEGO YOUTUBE

Wiktor Seredyński

Od małego oglądał się za motocyklami do tego stopnia, że kilkukrotnie nabił sobie guza na głowie na przydrożnej lampie. Fan dalekich podróży, garażowego majsterkowania, ale także wyścigowej jazdy na torze. Wszystkie rzeczy związane z motocyklami odbywają się oczywiście w akompaniamencie Dire Straits. Podróż i jazda jest celem, a motocykle sposobem na spełnione życie.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button