Aktualnie czytasz:
Yamaha Ténéré 700: Ruszył internetowy system zamówień
Informacja Prasowa
0

27 marca 2019 r. o godz. 14.00 został uruchomiony internetowy system zamówień na motocykl Yamaha Ténéré 700. Jest on dedykowany pasjonatom, którzy pragną już dziś zaplanować swoje letnie wyprawy. Pierwsza dostawa do Europy jest przewidziana na lipiec 2019 r.

To prawdziwy powrót legendy na europejski rynek, bowiem Ténéré 700 jest jednym z najbardziej ekscytujących motocykli Adventure stworzonych przez Yamahę. Ta wyposażona w niezwykle wydajny, dwucylindrowy, rzędowy silnik CP2 o pojemności 689 cm3 i całkowicie nowe podwozie maszyna została zaprojektowana z myślą o najlepszym prowadzeniu i zwinności w terenie oraz wysokich prędkościach na dalekich trasach.

Jak zamówić nową Ténéré 700?

Internetowy system zamówień jest szybki i intuicyjny. Wystarczy zalogować się na stronie https://tenere700.yamaha-motor.eu, wpisując swoje dane, by stać się jednym z pierwszych właścicieli tego niesamowitego, długodystansowego motocykla typu Adventure.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Motocykle zamówione za pomocą internetowego systemu trafią do naszych klientów zgodnie z zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”. Promocyjna, rekomendowana cena detaliczna tego modelu przy zamówieniu internetowym będzie wynosiła 40 999 zł. Cena dotyczy wyłącznie zamówień online i obowiązuje do momentu zamknięcia internetowego systemu zamówień, czyli do 31 lipca 2019 r. Yamaha Motor Europa zaleca wszystkim zamawiającym, którzy pragną otrzymać motocykl latem, by jak najszybciej potwierdzili swoje rezerwacje. Zamówienia internetowe należy składać do 31 lipca 2019 r.

W systemie klienci będą mieli możliwość złożenia zamówienia na motocykl Ténéré 700 zarówno w wersji o pełnej mocy, jak i 35 kW. Wersja z pełną mocą będzie dostarczana od lipca, zaś wersja 35 kW — od września. Obie wersje dostępne są w trzech kolorach: Ceramic Ice, Competition White i Power Black.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Harmonogram dostaw do sieci dealerskich

Po dostarczeniu pierwszej serii motocykli zamówionych za pomocą internetowego systemu Yamaha będzie kontynuowała dostawy Ténéré 700 do sieci dealerskich w całej Europie od września br. w regularnej cenie 42 999 zł obowiązującej od 01.08.2019 r.

*Przedstawione ceny dotyczą wyłącznie wersji standardowej i mogą się różnić w poszczególnych krajach. Szczegółowych informacji udzielają Autoryzowani Dealerzy Yamaha.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%