Aktualnie czytasz:
Test and Ride 2019. Zostań testerem Spidi przez cały rok 
0

Po sukcesie zeszłorocznego programu Test and Ride, w którym wzięło udział 50 uczestników, którzy w sumie przejechali ponad 300 000 km i 60 krajów ruszamy z nową edycją: Spidi Test and Ride 2019. 

Ponownie masz szansę otrzymać turystyczny zestaw Spidi 4Season (po zatwierdzeniu kandydatury przez Spidi) i zostać testerem w trakcie następnej wyprawy.

Wyprawa musi obejmować min. 1500 km i min. 3 kraje (wliczając kraj wyjazdu) oraz odbyć się pomiędzy marcem a sierpniem 2019 r.

Aplikacja do programu jest prosta. Wystarczy wejść na stronę www.testandride.com i wypełnić formularz. Wybrani uczestnicy otrzymają zestaw 4Season od najbliższego dealera Spidi i mogą ruszać w drogę! Drugą opcją zgłoszenia jest osobiste udanie się do dealera Spidi biorącego udział w programie (Motopublica Warszawa, MotoPoint Wrocław) i dopełnienie formalności na miejscu.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Na koniec 2019 roku zostanie wybrany zwycięzca Test and Ride 2019 i zostanie on oficjalnym Ambasadorem Spidi. Spidi gwarantuje pełne wsparcie wypraw nowego ambasadora.

Kto przejmie tę rolę od Hiszpana Juana Noguerola, który wygrał program w 2018 roku? Zachęcamy do śledzenia i oceniania uczestników programu na Instagramie, poprzez śledzenie postów z hasztagiem #TESTANDRIDE

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Termin zgłaszania chęci udziału w programie mija 30 kwietnia br. Więcej informacji na stronie: www.testandride.com 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%