Aktualnie czytasz:
Test and Ride 2019. Zostań testerem Spidi przez cały rok 
Informacja Prasowa
0

Po sukcesie zeszłorocznego programu Test and Ride, w którym wzięło udział 50 uczestników, którzy w sumie przejechali ponad 300 000 km i 60 krajów ruszamy z nową edycją: Spidi Test and Ride 2019. 

Ponownie masz szansę otrzymać turystyczny zestaw Spidi 4Season (po zatwierdzeniu kandydatury przez Spidi) i zostać testerem w trakcie następnej wyprawy.

Wyprawa musi obejmować min. 1500 km i min. 3 kraje (wliczając kraj wyjazdu) oraz odbyć się pomiędzy marcem a sierpniem 2019 r.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Aplikacja do programu jest prosta. Wystarczy wejść na stronę www.testandride.com i wypełnić formularz. Wybrani uczestnicy otrzymają zestaw 4Season od najbliższego dealera Spidi i mogą ruszać w drogę! Drugą opcją zgłoszenia jest osobiste udanie się do dealera Spidi biorącego udział w programie (Motopublica Warszawa, MotoPoint Wrocław) i dopełnienie formalności na miejscu.

Na koniec 2019 roku zostanie wybrany zwycięzca Test and Ride 2019 i zostanie on oficjalnym Ambasadorem Spidi. Spidi gwarantuje pełne wsparcie wypraw nowego ambasadora.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Kto przejmie tę rolę od Hiszpana Juana Noguerola, który wygrał program w 2018 roku? Zachęcamy do śledzenia i oceniania uczestników programu na Instagramie, poprzez śledzenie postów z hasztagiem #TESTANDRIDE

Termin zgłaszania chęci udziału w programie mija 30 kwietnia br. Więcej informacji na stronie: www.testandride.com 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%