Test and Ride 2019. Zostań testerem Spidi przez cały rok 

Po sukcesie zeszłorocznego programu Test and Ride, w którym wzięło udział 50 uczestników, którzy w sumie przejechali ponad 300 000 km i 60 krajów ruszamy z nową edycją: Spidi Test and Ride 2019. 

Ponownie masz szansę otrzymać turystyczny zestaw Spidi 4Season (po zatwierdzeniu kandydatury przez Spidi) i zostać testerem w trakcie następnej wyprawy.

Wyprawa musi obejmować min. 1500 km i min. 3 kraje (wliczając kraj wyjazdu) oraz odbyć się pomiędzy marcem a sierpniem 2019 r.

Aplikacja do programu jest prosta. Wystarczy wejść na stronę www.testandride.com i wypełnić formularz. Wybrani uczestnicy otrzymają zestaw 4Season od najbliższego dealera Spidi i mogą ruszać w drogę! Drugą opcją zgłoszenia jest osobiste udanie się do dealera Spidi biorącego udział w programie (Motopublica Warszawa, MotoPoint Wrocław) i dopełnienie formalności na miejscu.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Na koniec 2019 roku zostanie wybrany zwycięzca Test and Ride 2019 i zostanie on oficjalnym Ambasadorem Spidi. Spidi gwarantuje pełne wsparcie wypraw nowego ambasadora.

Kto przejmie tę rolę od Hiszpana Juana Noguerola, który wygrał program w 2018 roku? Zachęcamy do śledzenia i oceniania uczestników programu na Instagramie, poprzez śledzenie postów z hasztagiem #TESTANDRIDE

Termin zgłaszania chęci udziału w programie mija 30 kwietnia br. Więcej informacji na stronie: www.testandride.com 

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button