Customowy weekend we Wrocławiu? Rusza Kustom Konwent 2020! - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Customowy weekend we Wrocławiu? Rusza Kustom Konwent 2020!

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie ma planów na weekend to Wrocław może się okazać bardzo dobrym kierunkiem. To właśnie tam, w historycznym Browarze Mieszczańskim odbędzie się w dniach 15-16 sierpnia customowe święto.

Customowe motocykle wszelakiej maści, muscle cary, hot-rody, zdłubane rowery, deskorolki, tatuaże, aerografy, pinstriping, pin-up girls, bajery i duperele. Do tego pyszny street food, kraftowe napoje i muzyka w stylu rockabilly. Kto już miał okazję odwiedzić w poprzednich latach tę imprezę, tego namawiać zdecydowanie nie trzeba. kto jeszcze nie miał okazja, to właśnie nadaża się takowa!

Tegoroczna edycja jest już siódmą z rzędu a z roku na rok organizatorzy podnoszą poprzeczkę. Efektem jest wyjątkowa impreza, podczas której nie tylko fani przerabianej w warsztatach motoryzacji znajdą coś dla siebie.
Więcej informacji o imprezie oraz fotki z poprzednich edycji znajdziecie na stronie imprezy oraz profilu fb.
Na tegoroczną edycję bilety dostępne są wyłącznie online, więc atakujcie stronę www.kustomkonwent.pl i do zobaczenia we Wrocławiu na corocznym święcie Kustom Kulture!

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button