125 ccm
Aktualnie czytasz:
Błażej wygrał nowego Junaka RS 125 w filmowym konkursie #mójjunak
0

Przez 6 tygodni konkursu otrzymaliśmy kilkadziesiąt zgłoszeń wideo. Wybranie najlepszego filmu było niezwykle trudne, jednak Błażej i Grzegorz stworzyli materiał, który przerósł nasze najśmielsze przewidywania – kwituje Almot w przesłanej informacji prasowej.

Zobacz nagrodzony film:

 

Tak bardzo #mójjunak <3

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.

Opublikowany przez Błażej Panas na 27 czerwca 2017

Ten film nie tylko pokazuje wyjątkowego Junaka 902, którego własnoręcznie customizował Błażej, ale przede wszystkim posiada przekaz. Historia ta oddaje sposób życia, pasję i emocje jakie towarzyszą właścicielowi Junaka. Przy tym wideo zostało zrealizowane niezwykle profesjonalnie – mówi Karol Kopytek, przewodniczący komisji konkursowej Junaka.

Tuż po ogłoszeniu wyników zaprosiliśmy Błażeja do naszej centrali, gdzie oficjalnie przekazaliśmy kluczyki do nagrody – nowego Junaka RS 125.

Zwycięzca na spotkanie zabrał także brata. Grzegorz pomagał w realizacji filmu #mojjunak. Przy tej okazji we dwójkę opowiedzieli nam o kulisach tej realizacji, scenariuszu a także o głównym bohaterze spotu – Junaku 902.

Na pytanie czy nowy Junak RS 125, którego właśnie stał się właścicielem również przeobrazi się w customa odpowiedział: „podejrzewam, że tak się stanie z czasem…”

Nasza komisja konkursowa wytypowała również laureatów nagród pocieszenia. Zrobiły na nas wrażenie także kreacje Piotra Szulca, Łukasza Kotula, Rafała Gietka oraz Tomka Trusiewicza.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
25%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%