125 ccm
Aktualnie czytasz:
Błażej wygrał nowego Junaka RS 125 w filmowym konkursie #mójjunak
0

Przez 6 tygodni konkursu otrzymaliśmy kilkadziesiąt zgłoszeń wideo. Wybranie najlepszego filmu było niezwykle trudne, jednak Błażej i Grzegorz stworzyli materiał, który przerósł nasze najśmielsze przewidywania – kwituje Almot w przesłanej informacji prasowej.

Zobacz nagrodzony film:

 

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Tak bardzo #mójjunak <3

Opublikowany przez Błażej Panas na 27 czerwca 2017

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Ten film nie tylko pokazuje wyjątkowego Junaka 902, którego własnoręcznie customizował Błażej, ale przede wszystkim posiada przekaz. Historia ta oddaje sposób życia, pasję i emocje jakie towarzyszą właścicielowi Junaka. Przy tym wideo zostało zrealizowane niezwykle profesjonalnie – mówi Karol Kopytek, przewodniczący komisji konkursowej Junaka.

Tuż po ogłoszeniu wyników zaprosiliśmy Błażeja do naszej centrali, gdzie oficjalnie przekazaliśmy kluczyki do nagrody – nowego Junaka RS 125.

Zwycięzca na spotkanie zabrał także brata. Grzegorz pomagał w realizacji filmu #mojjunak. Przy tej okazji we dwójkę opowiedzieli nam o kulisach tej realizacji, scenariuszu a także o głównym bohaterze spotu – Junaku 902.

Na pytanie czy nowy Junak RS 125, którego właśnie stał się właścicielem również przeobrazi się w customa odpowiedział: „podejrzewam, że tak się stanie z czasem…”

Nasza komisja konkursowa wytypowała również laureatów nagród pocieszenia. Zrobiły na nas wrażenie także kreacje Piotra Szulca, Łukasza Kotula, Rafała Gietka oraz Tomka Trusiewicza.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
25%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%