Aktualnie czytasz:
Aż 5 lat gwarancji na wszystkie kaski Ducati by Arai dostępne w kolekcji
0

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów włoskich jednośladów z rozrządem desmodromicznym. Ducati wydłuża gwarancję na wszystkie kaski wyprodukowane we współpracy z Arai do 5 lat od daty zakupu.

Producent motocykli z Borgo Panigale oferuje szeroką gamę kasków, z modelami i stylami dostosowanymi do różnych potrzeb - od torów, przez off-road, po zastosowania miejskie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów kaski z kolekcji Arai wyróżniają się przyjemnością użytkowania i typową grafiką w stylu Ducati.

Na kompletną kolekcję kasków Ducati składa się aż 9 modeli, z których każdy powstał by uzupełnić bezpieczeństwem i funkcjonalnością konkretny segment motocykli Ducati.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Kolekcja Ducati by Arai jest dostępna u wszystkich dealerów oraz na stronie Ducati.com

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%