Aktualnie czytasz:
Zloty motocyklowe 2015: Warszawa przywitała pojazdy po tuningu. Nie zabrakło skuterów i motocykli
0

Motocykle, skutery i samochody, które zwracają uwagę każdego przechodnia. W Warszawie odbył się zlot miłośników oryginalnego tuningu. Wśród uczestników można było spotkać wiele ciekawych jednośladów.

Taka okazja nie zdarza się codziennie. Na warszawskich ulicach pojawiło się kilkadziesiąt wyjątkowych pojazdów, które bez wątpienia przykuły uwagę nie tylko przechodniów ale i innych użytkowników dróg. Chodzi o pojazdy poddane oryginalnemu tuningowi.

A było na co popatrzeć. Na miejsce przyjechało kilkadziesiąt powojennych pojazdów, których właściciele przerobili je na wszystkie możliwe sposoby. Od tuningu sportowego, aż po ten wyjątkowo wymyślny. Całość imprezy została utrzymana w stylu lat 50’ i 60’ minionego stulecia.

Jak to wszystko wyglądało?

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%