Aktualnie czytasz:
Wypadki: kierowca potrącił motocyklistę i uciekł z miejsca zdarzenia

Uderzył w motocyklistę i odjechał. Teraz zajmie się nim sąd. Nie tylko w Polsce brakuje szacunku dla kierowców jednośladów.

Do sytuacji doszło w mieście Medellin w Kolumbii. Na nagraniu z rejestratora jazdy widać wyraźnie, jak na zakręcie samochód uderza w motocykl a następnie jak gdyby nigdy nic – odjeżdża. Dzięki nagraniu udało się zidentyfikować pirata drogowego. Teraz policja czeka na sądowy nakaz aresztowania.

Motocyklista na szczęście odniósł tylko niewielkie obrażenia. Trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
12 Komentarze
1 2
  • Zdjęcie profilowe Wombat
    10 maja 2015 at 18:20

    To nie jest wypadek w tajemniczych okolicznościach bo tu wszystko widać.

  • Zdjęcie profilowe Krupek
    10 maja 2015 at 21:38

    W tym przypadku też mi się wydaję że winę ponosi jednak skuterzysta ewidentnie pakuję się coraz to bardziej w objęcia samochodu a kierowca już nie mógł spierdzielać w prawo raz że obudził by się na słupie dwa nie wiemy jaka prędkość i czy dał by radę wyhamować