Aktualnie czytasz:
Wypadki: kierowca potrącił motocyklistę i uciekł z miejsca zdarzenia

Uderzył w motocyklistę i odjechał. Teraz zajmie się nim sąd. Nie tylko w Polsce brakuje szacunku dla kierowców jednośladów.

Do sytuacji doszło w mieście Medellin w Kolumbii. Na nagraniu z rejestratora jazdy widać wyraźnie, jak na zakręcie samochód uderza w motocykl a następnie jak gdyby nigdy nic – odjeżdża. Dzięki nagraniu udało się zidentyfikować pirata drogowego. Teraz policja czeka na sądowy nakaz aresztowania.

Motocyklista na szczęście odniósł tylko niewielkie obrażenia. Trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
12 Komentarze
1 2
  • Zdjęcie profilowe Wombat
    10 maja 2015 at 18:20

    To nie jest wypadek w tajemniczych okolicznościach bo tu wszystko widać.

  • Zdjęcie profilowe Krupek
    10 maja 2015 at 21:38

    W tym przypadku też mi się wydaję że winę ponosi jednak skuterzysta ewidentnie pakuję się coraz to bardziej w objęcia samochodu a kierowca już nie mógł spierdzielać w prawo raz że obudził by się na słupie dwa nie wiemy jaka prędkość i czy dał by radę wyhamować