Aktualnie czytasz:
Wypadki: kierowca potrącił motocyklistę i uciekł z miejsca zdarzenia

Uderzył w motocyklistę i odjechał. Teraz zajmie się nim sąd. Nie tylko w Polsce brakuje szacunku dla kierowców jednośladów.

Do sytuacji doszło w mieście Medellin w Kolumbii. Na nagraniu z rejestratora jazdy widać wyraźnie, jak na zakręcie samochód uderza w motocykl a następnie jak gdyby nigdy nic - odjeżdża. Dzięki nagraniu udało się zidentyfikować pirata drogowego. Teraz policja czeka na sądowy nakaz aresztowania.

Motocyklista na szczęście odniósł tylko niewielkie obrażenia. Trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
12 Komentarze
1 2
  • Zdjęcie profilowe Wombat
    10 maja 2015 at 18:20

    To nie jest wypadek w tajemniczych okolicznościach bo tu wszystko widać.

  • Zdjęcie profilowe Krupek
    10 maja 2015 at 21:38

    W tym przypadku też mi się wydaję że winę ponosi jednak skuterzysta ewidentnie pakuję się coraz to bardziej w objęcia samochodu a kierowca już nie mógł spierdzielać w prawo raz że obudził by się na słupie dwa nie wiemy jaka prędkość i czy dał by radę wyhamować