Aktualnie czytasz:
Vespa: włoski skuter na krakowskich salonach
0

Fani legendarnego włoskiego jednośladu będą mogli z bliska obejrzeć zarówno historyczne jak i najnowsze egzemplarze. Bezpłatna wystawa została właśnie otwarta w Galerii Krakowskiej – tuż obok dworca głównego w Krakowie.

Początki Vespy sięgają lat 40. XX wieku. jest synonimem włoskiego stylu i elegancji. Teraz można ją zobaczyć na własne oczy w Galerii Krakowskiej. Pod dachem centrum handlowego znalazły się skutery w odsłonach nawiązujących do różnych okresów mody.

Vespa ma już prawie 70 lat. W tym czasie słynąca z popularnego środka transportu stała się symbolem Włoch i okazją do manifestowania stylu życia opartego na wolności i pięknie. I chociaż od lat nie zmienia się, detale i coraz doskonalsza mechanika sprawiają, że ten legendarny już jednoślad wciąż ewoluuje, podbijając serca kolejnych pokoleń entuzjastów. Aktualnie można znaleźć ponad siedemnaście milionów egzemplarzy Vespy na pięciu kontynentach.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Miłośnicy włoskiej ikony designu mogą podziwiać wystawę unikatowych modeli skuterów Piaggio wkomponowanych w modowe trendy. Ekspozycja składa się będzie z dziesięciu odsłon tematycznych. Każda z nich nawiązuje do innego stylu. Są tam unikatowe modele Vespy w wydaniu romantycznym, miejskim, marynarskim, klasycznym, retro czy disco.
Ekspozycja „Vespa w modzie” dostępna jest dla klientów Galerii Krakowskiej do 10 maja 2015 roku. Wstęp jest bezpłątny.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
0%
0%
0%