Zabytkowe Vespy i niezwykła licytacja w Liberty Motors Piaseczno

Legenda włoskich skuterów może być twoja!

W skrócie
  • 15 unikalnych skuterów Vespa właśnie trafia pod młotek!
  • Unikatowe Vespy z prywatnej kolekcji zostaną zlicytowane w salonie Liberty Motors w Piasecznie w sobotę, 28 maja o godzinie 16.
  • Licytacja będzie odbywać się także online!

W dniach 25-28 maja 2022 do salonu przy Puławskiej 44d w Piasecznie zawitają unikatowe, zabytkowe Vespy, których licytacja odbędzie się w sobotę 28 maja. Jeśli więc planujesz coś na tę sobotę, to zmieniaj szybko plany i widzimy się w Liberty Motors!

Vespa Polska oraz salon Liberty Motors Piaseczno zapraszają na niezwykłe wydarzenie, jakim będzie pokaz oraz licytacja zabytkowych Vesp z prywatnej kolekcji, które zlicytowane zostaną w sobotę, 28 maja o godzinie 16:00 przez dom aukcyjny ARDOR, słynący z organizacji bardzo prestiżowych oraz nietuzinkowych licytacji, na których znaleźć można prawdziwe „perełki” świata motoryzacji.

Kolekcjonerskie Vespy idą pod młotek

Tym razem przygotowano ofertę, aż kilkunastu wspaniałych zabytkowych Vesp, wśród których znajdą się między innymi; V90, 50 Special, PX 150E Ele Start, PX 125 T5 czy PK 50S. Za każdym z tych skuterów skrywa się niezwykła historia, każdy z nich ma też  swój wyjątkowy charakter. I wreszcie każdy z nich to unikalna okazja, by stać się posiadaczem czegoś więcej niż tylko „dwóch kółek”.

Vespa to bez najmniejszego wątpienia kultowa ikona świata skuterów. Od lat utożsamiana jest ze stylem, designem oraz dobrym gustem. Uwielbiana przez gwiazdy showbiznesu, podziwiana przez twórców i artystów, dla których często stawała się muzą, szanowana przez społeczność za swoją pomoc w odbudowie mobilności wielu krajów, a także kochana za radość jaką ze sobą niesie. Vespa to prawdziwe szczęście, które maluje się na twarzy każdego, kto ją dosiada. I nie zmieni tego nawet budzący różne emocje owad w nazwie. Tę osę lubią wszyscy!

To wszystko zobaczyć będzie można na specjalnie przygotowanej ekspozycji salonu Liberty Motors Piaseczno (1 piętro), bo w dniach 25-28 maja salon Vespy w Liberty zamieni się w prawdziwą skarbnicę wyjątkowych Vesp.

Organizator zaprasza do salonu oraz do zapisywania się na wydarzenie FB:

https://fb.me/e/1rv1I2v7r

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

W trakcie wydarzenia będą organizowane różne konkursy, muzyka oraz inne atrakcje. Niezależnie od licytacji „Na Żywo”, równolegle będzie prowadzona aukcja internetowa. Zachęcamy więc do oglądania, poznania tych pojazdów z bliska i licytowania!

Opisy poszczególnych obiektów na stronie Ardor Auctions:

https://www.ardorauctions.pl/vespa-day/

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button