Aktualnie czytasz:
Autostrada A1: bez korków na bramkach - czy aby na pewno?
0

Podobno tegoroczna majówka na A1 ma obyć się bez korków. Bilety na bramkach będą drukować się automatycznie, a przejazd ma być bardziej płynny. Czy to może się udać? Może... jest jedno ale...

Ubiegłoroczne doświadczenia pokazały, że bramki to newralgiczny punkt każdej autostrady. Zarządca A1 postanowił pochwalić się, że ta majówka ma być obsłużona sprawniej i lepiej.

Wszystko pięknie, ale usprawnienia dotyczą tylko wjazdu na autostradę. Na zapłacenie za przejazd drogą będziemy musieli stać tak samo jak do tej pory. A jeżeli weźmiemy pod uwagę, że na wjeździe auta będą przejeżdżać szybciej, to większe korki na wyjeździe są praktycznie pewne.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%